Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors1 aluminium-doors10 aluminium-doors8

   Задум облаштування зимового саду часто виникає у людей, коли будинок повністю зведений або навітьteplica_ros заселений. Це, як правило, вимагає обережного внесення змін до проекту вже існуючої будівлі і у всіх випадках – проектної прив’язки з детальною розробкою вузлів примикання конструкцій. Але для досвідчених інженерів завдання цілком реальне.
  
У міських умовах мрію про справжній зимовий сад можна втілити, як тільки у вашому розпорядженні з’являється відкритий майданчик.
.
У житловому секторі зимовий сад виступає як комплексна система підтримки комфортних умов проживання. Належачи внутрішньому простору будинку, він забезпечує максимальний контакт мешканців будинку із зовнішнім світом. Слід пам’ятати, що конструкція зимового саду завжди буде акцентом архітектурної композиції будинку, а якість її виконання буде наочно свідчити про смак і матеріальний статус її власника.
Скляні вироби є основними елементами зимового саду. Саме їх вибір в основному визначає мікроклімат приміщення. Такий вибір повинен бути жорстко пов’язаний з орієнтацією саду по сторонах світу, його призначенням, наявністю або відсутністю сонцезахисту, кольором інтер’єру.
Особливу увагу варто приділити вибору склопакетів. Для зимових садів підійдуть тільки склопакети, що поєднують в собі властивості звукоізоляції і теплоізоляції, при цьому захищають від “ефекту парника”. На покрівельних частинах необхідно використовувати склопакети виготовлені з безпечного скла.
 
У зимовому саду можна легко створити комфортне середовище як для проживання людей, так і для вирощування теплолюбних тропічних рослин. За допомогою грамотно спроектованих систем опалення, вентиляції та кондиціонування легко створюється потрібний температурний режим.
.     
Особливу  привабливість  зимовим  садам  надають скляний дах і фасад, які створюють гру світла і тіні.
Конструкція рами повинна передавати горизонтальні і вертикальні сили, що діють на скління зимового саду, на прилеглі конструкції і фундамент. Як правило, зимовий сад прилаштовують до вже наявної основної будови, і тому він має менш жорстку конструкцію. Внаслідок цього деформації в прибудові і в основній будівлі відбуваються по-різному, вузли стиків повинні сприймати це навантаження і компенсувати різницю в деформаціях.
.   
Щоб гарантувати стійкість будівлі зимового саду, потрібно вибрати статично стійку конструкцію.
При проектуванні зимових садів з великою площею скління використовується рамна несуча конструкція, що працює з меншою кількістю стійок. У даному випадку несуча конструкція також бере на себе власну вагу, вагу снігу і тимчасові навантаження, але для збереження жорсткості потребує додаткових елементів, наприклад, розсувні двері або віконні рами.
.   
При установці фундаменту потрібно брати до уваги не тільки його несучу здатність, але й морозостійкість.
 
Те, наскільки ефективно працює зимовий сад, залежить від його величини, від ставлення його розміру до розмірів будинку, від його орієнтації і від нахилу його покрівлі.
Ідеальний зимовий сад повинен мати нахил покрівлі 30-40 градусів, так як в такому випадку він краще за все «ловить» сонячну енергію.
  
І тепер головне, все це тепер можна замовити в у Житомирі та Житомирській області, Звертайтеся в наші центри продажів для вигідного вкладення Ваших коштів, і для постійного задоволення зробленим в майбутньому.

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины