Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors3

      Без перебільшення можна сказати, що конструкція, виготовлена ​​з алюмінієвої розсувної системи, на сьогодніbalkon_rosшній день – одна з найдосконаліших систем для скління балконів і лоджій.
   Скління лоджій і особливо балконів з використанням розсувних стулок є дуже зручним, в даному випадку немає стулок, що відкриваються всередину, через які втрачається корисна площа балкона.
  
Система для скління складається з каркаса і направляючих стулок на роликах покритих полімерною оболонкою. Крім того, в алюмінієвій розсувний системі ручки встановлюються із спеціальним механізмом, тому їх неможливо відкрити зовні. Профіль каркаса і стулок виготовлених з алюмінію зазвичай фарбується в білий колір, але при необхідності можна пофарбувати в будь-який колір за шкалою RAL методом порошкового напилення, який дешевше і надійніше, ніж ламінація ПВХ – профілю кольоровими плівками.

– Ширина профілю стандартного двополозного варіанти – 64 мм;

– Можливість використання двох-і трьохполозніх варіантів конструювання;

– Наявність стулок, що рухаються на роликах по напрямних;

– Кількість можливих стулок – 2; 3; 4; 6;

– Заповнення – скло (4мм);

– Звукоізоляція – 20-27 дБ;

– Спосіб відкривання – розсувні (за принципом купе);

– Ущільнення стулок за допомогою щіток;

   Алюміній є легким і міцним матеріалом, не піддається окисленню і чудово зарекомендував себе в кліматичних умовах України і тепер у Житомирі та Житомирській області можна спокійно замовити все краще для Вашого балкона або лоджії.Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины