Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors5

    Фасадне скління – алюмінієві конструкції

   Будівництво будь-якої адміністративної, житлової, торгово-розважальної будівлі передбачає встановлення світлопрозорих конструкцій, до яких відносяться вікна, двері, фасадні конструкції, елементи скління покрівлі.

   Особливий інтерес представляє собою саме фасадне скління, оскільки вікна та двері можна віднести до стандарalum_fasad_rosтних рішень, а світлопрозорі конструкції покрівлі не завжди застосовні. Сучасні будівельні матеріали, створені на основі алюмінію, роблять можливим створення практично будь-яких архітектурних форм заповнення прорізів у несучих конструкціях будівлі.

    Будівельний алюміній являє собою складний виріб, створений шляхом екструзії алюмінієвої маси в профільовану трубу. Алюмінієвий профіль, який застосовується при склінні фасадів, складається з Термоізольований несучої частини, планки, що фіксує склопакет, і декоративного капота. Скління конструкції, виконаної з фасадного профілю, ведеться з зовнішнього боку, що дозволяє уникнути проблем з склінням в області перекриттів. Робота з алюмінієвими фасадами вимагає злагоджених дій архітекторів, будівельників капітальних конструкцій і виконавців проекту, так як будь-який фасад являє собою складне інженерне і технічне рішення. Кожна конструкція, що встановлюється на будівлі, повинна бути попередньо розрахована на стійкість до статичних і вітрових навантажень, підготовлена ​​до стикування з перекриттями і подальшої герметизації.
Поважай себе, хороший Фасад, показник успіху!

   Замовити чудовий фасад можна в наших Центрах продажу знаходяться в Житомирі та Житомирській області.

   Прислів’я: “Зустрічають по одягу …” ще ніхто не відміняв!Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины