Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors11 aluminium-doors2

     Юристи ПП “Компанія РОС” допоможуть Вам в отриманні дозволу про початок виконання будівельних робіт, отримання технічних умов для підключення інженерних мереж будинку чи іншої споруди, введення в експлуатацію, оформлення права власності на новий об’єкт нерухомого майна – це все ті й багато інших процедур, які необхідно здійснити при оформленні будівництва вашої нерухомості.zhilischnye_spory
    Оформлення будівництва є настільки складною, тривалою і часто забюрократизованою процедурою, що розібратися в ній є непростим завданням навіть для професіоналів. Постійні зміни в законодавчій базі, колосальна кількість державних структур, в двері яких потрібно зайти, і ще більший перелік різних документів і довідок – це ті риси, які сьогодні нерозривно можна пов’язати з оформленням будівництва.
    Встигнути  за  всіма змінами, розібратися   з   усіма  тонкощами  оформлення  прав  на збудовані об’єкти нерухомості, людям, які не є фахівцями в цій галузі правовідносин, неможливо.
   Якісні та вичерпні консультації, які ми дуже часто надаємо своїм клієнтам, є, як раз, тією особливістю, яка підтверджує наш професіоналізм.
  Скориставшись консультацією та послугами наших експертів, Ви дізнаєтеся всі особливості, які стосуються оформлення будівництва, а також отримаєте зразки необхідних документів, які неодмінно допоможуть Вам в процесі реалізації своїх прав на збудоване, плановане майно.Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины