Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors1 aluminium-doors10

sanex-ros   Для кожного з нас свій будинок, це, насамперед місце, де ми хочемо насолоджуватися спокоєм і затишком, і якомога менше замислюватися про побутові негаразди, поломки і ремонтних роботах. Однак навряд чи Ви будете відчувати себе комфортно, якщо санітарний стан Вашого житла залишає бажати кращого. Чи не правда, чи, знайома картина – Ви приходите додому і виявляєте, що змішувач у ванній тече, труби засмітилися або, ще гірше, сусіди знизу висловлюють претензії з приводу зіпсованого нового ремонту? Щоб ця ситуація ніколи не мала відношення до Вас особисто, варто підійти до виконання сантехнічних робіт з усією відповідальністю. Якість і довговічність таких робіт багато в чому залежать від рівня професіоналізму найнятих Вами майстрів і від використовуваних матеріалів. Це не той випадок, коли доречна економія коштів, якщо Ви, звичайно, не хочете щороку усувати поломки і витоку, виправляючи помилки горе-сантехніків.

    Сантехнічні послуги увазі досить великий спектр дій, спрямованих на безперебійне функціонування всіх систем в будинку. Це монтаж водопроводу, каналізаційних стоків та опалення, підключення побутових приладів, наприклад, посудомийної і пральної машини, монтаж сантехніки у ванній кімнаті та багато іншого. Переважна більшість цих робіт є прихованими, а це означає, що монтаж труб здійснюється таким чином, щоб максимально прибрати їх із зони видимості, розмістивши в стіні або підлозі. Неважко здогадатися, що у разі поломки через неякісно виробленої роботи Вам доведеться пошкодити стіни і підлогу, для отримання доступу до несправностей.

   Капітальний ремонт квартири не обходиться без демонтажу старих, непридатних до подальшого використання приладів і комунікацій. Тут необхідно бути гранично уважними, щоб уникнути таких неприємностей, як ушкодження різьби на кранах або прорив труб. У цьому сенсі набагато простіше йдуть справи з новим будинком, де немає необхідності в демонтажі, і всі роботи ведуться «з нуля».

   Одним з найбільш важливих видів сантехнічних робіт можна назвати монтаж системи опалення, що забезпечує підтримку оптимальної температури в будинку. При монтажі опалення найчастіше використовуються труби з металу і пластика, рідше застосовуються мідні і сталеві. Вибір матеріалу обумовлений, перш за все, міркуваннями його довговічності, зручності у використанні і ціновими характеристиками. Крім того, приступаючи до роботи, враховують місце пролягання трубопроводу. Ділянки труб за межами будівлі вимагають обов’язкової теплоізоляції для запобігання втрати тепла в холодну пору року. Це правило актуально і для труб, що пролягають усередині зовнішніх стін будинку, які на відміну від внутрішніх більше схильні промерзання. Установка нагрівальних приладів всередині будівлі диктує свої порядки. Традиційно батареї опалення розташовуються під віконними прорізами, що дозволяє рівномірно розподіляти тепло всередині приміщення, уникаючи його нераціонального витрачання. Монтаж центрального опалення в будинку може бути проведений як з верхньої, так і з нижнім розведенням. У першому випадку гаряча вода спочатку потрапляє в найвищу точку системи опалення і вже звідти надходить до нижніх поверхах. У другому випадку навпаки, вода подається знизу вгору з рівномірним поповерховим розподілом.

   Ще один важливий вид сантехнічних робіт – монтаж системи водопроводу. Ні для кого не секрет, що Росія в останні роки переживає період активного розвитку ринкових відносин, що тягне за собою відкриття об’єктів роздрібної торгівлі та точок швидкого харчування, і в свою чергу вимагає дотримання певних санітарних норм. Згідно з нинішнім законодавством кожен такий об’єкт повинен бути обладнаний системами водопроводу та каналізації, а значить, послуги з монтажу цих систем стають все більш популярними. Роботи з монтажу водопроводу технічно складні і діляться на 2 етапи – монтаж зовнішніх і внутрішніх систем подачі води. Зовнішній водопровід увазі спектр робіт за межами будівлі, таких як установка насоса, який качає воду зі свердловини, пункт очищення води від домішок, пристрій регулює подачу води і розгалужена система труб. Внутрішній водопровід призначений для безпосередньої подачі води до сантехнічних приладів всередині будівлі, і являє собою систему розвідних вузлів, стояків і змішувачів. В якості матеріалів використовуються металеві труби, проте все частіше перевага віддається пластиковим, так як вони мають цілий ряд переваг – легкість, зручність, довговічність і повна відсутність корозії, якої так схильні металеві труби. Будь-який проект з монтажу водопроводу вимагає обов’язкової перевірки та узгодження в законодавчих інстанціях, в силу того, що він повинен відповідати цілому ряду норм і стандартів.

   Абсолютно всі будівлі незалежно від їх призначення, згідно з діючими санітарними нормами повинні бути обладнані системою каналізації. Вже на етапі формування фундаменту здійснюється прокладка каналізаційних труб, яка бере свій початок від головної каналізаційної магістралі в певному районі міста. Монтаж каналізації в межах будівлі зводиться до підведення каналізаційних стоків до сантехнічних пристроїв, таким як ванна, унітаз, раковини, душова кабіна, підлогові сливи і так далі. Як матеріали використовують різні по діаметру пластикові труби ПВХ. Важливим фактором при монтажі водопроводу є схильність каналізаційних труб до засмічення і пробок. Щоб забезпечити можливість чищення таких засмічень в трубопроводі необхідно обладнати кілька отворів, закритих щільними кришками. Підходящим місцем для їх розміщення будуть найнижчі ділянки трубопроводу, які найбільш схильні до утворення пробок.

   І на завершення, пам’ятайте – якісно виконані сантехнічні послуги, гарантія безперебійної роботи всіх систем Вашого будинку протягом 30-50 років!Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины