Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors5

    Що входить в список зовнішніх інженерних мереж?

– Зовнішня каналізація
– Зовнішній водопровід
– Зовнішнє електроосвітлення
– Зовнішня тепломережу.

    По суті, зовнішні інженерні мережі являють собою інфраструктуру об’єкта, розташовану за межами безпосередньо будівлі або споруди. Дані мережі включають в себе лінії електропередач, трансформаторні підстанції, міні-електростанції та генератори, джерела водопостачання, різного роду гідротехнічні споруди, очисні станції, насосні станції, колектори, тепломережі, газорозподільні пункти, газопроводи, джерела освітлення, системи заземлення, блискавкозахисту, дренажні та поливні мережі, зовнішні комунікації, зокрема, супутникові антени, системи безпеки, полуінтеллектуальние системи і багато іншого.

    У чому складність проектування і монтажу зовнішніх інженерних мереж?

    У необхідності максимально точного розрахунку використання для вирішення всіх завдань і досягнення заданого рівня якості та терміну експлуатації з одного боку та оптимізації витрат (як на впровадження, так і поточних на обслуговування) з іншого. На другому місці після складання правильного проекту, що враховує всі нюанси конкретного об’єкта, варто грамотність його втілення, тобто якість монтажу. Висококласний монтаж дає можливість забезпечити тривалу безпроблемну експлуатацію мережі і істотно знизити можливі ризики.

     Основна причина звернутися до Об’єднаної будівельну компанію

     Якщо ви хоч раз стикалися з тим, що зовнішні інженерні мережі після кількох років експлуатації починають стрімко приходити в непридатність, не можуть бути модифіковані за рахунок швидких і економічних дій і володіють низьким ступенем ремонтопридатності, то ви прекрасно розумієте, наскільки важливо вибирати грамотного виконавця, що спеціалізується на роботах для великих і складних проектів, де однаково важлива як оптимізація витрат на будівництво та монтаж, так і на використання за рахунок досягнення максимально тривалого терміну експлуатації всіх вузлів і комунікацій. Фахівці Об’єднаної будівельної компанії мають необхідний досвід, кваліфікацію та практичні докази можливості реалізації подібних проектів, а також все необхідне сучасне обладнання, за допомогою якого можливий оперативний, економічний і точний монтаж навіть складних інженерних мереж.

     Якщо у вас є які-небудь питання щодо проектування, монтажу або ремонту зовнішніх інженерних мереж, ви можете звернутися до Об’єднаної будівельну компанію по телефону, щоб отримати детальну консультацію та оцінку робіт по вашому проекту.

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины