Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors4 aluminium-doors5 aluminium-doors7

stroy-ros     Зараз всі будівельні роботи об’єднуються під однією назвою – будівельно-монтажні роботи. Серед них виділяють безліч видів робіт, у тому числі і загальнобудівельні роботи. Це весь комплекс робіт, від яких, так чи інакше, залежить будівництво зведених будинків і споруд.

   Загальнобудівельні роботи включають в себе широкий комплекс багатопрофільних робіт, які об’єднують різні заходи з проектування, підготовки і будівництва об’єкта. На етапі загальнобудівельних робіт відбувається поділ процесів по вигляду використовуваних або переробляються, а також по зводяться конструктивних елементів.

   Таким чином, під назвою «загальнобудівельні роботи» прийнято розглядати проектно-вишукувальні роботи, інженерну підготовку території до будівництва об’єкта, організацію будівельного майданчика.
На практиці це геодезичні, підготовчі та земляні роботи.

     Геодезичні роботи, які виконуються на будівельних майданчиках:
– геодезичний контроль точності геометричних характеристик будівель (споруд)
– виконавча геодезична зйомка

     Підготовчі роботи включають:
– розчистку територій та підготовка їх до забудови;
– розбирання і демонтаж будівель і споруд;
– будівництво тимчасових доріг, інженерних мереж і споруд.

  Земляні роботи вимагають особливої ​​відповідальності та професіоналізму, так як від грамотно продуманих і спроектованих земляних робіт залежить надійність і довговічність майбутньої конструкції, будь то житловий будинок або промислове підприємство.
    До земляних робіт належать:
– риття котлованів, прокладка траншей
– розробка виїмок і вертикальне планування
– ущільнення грунтів і пристрій грунтових подушок
– земляні роботи в просадних і рухливих грунтах

    Крім того, в число загальнобудівельних входять роботи, що виконуються в ході заключного етапу основного будівництва, а саме: кам’яні, які використовуються для спорудження стін, опор, стовпів тощо; бетонні та залізобетонні роботи – застосовуються для зведення конструкцій з цих матеріалів.

   Кам’яні роботи – роботи по кладці цегли, будівництва з газо-і пінобетонних блоків, а також з оздоблення стін будівлі легкими декоративними кам’яними матеріалами (декоративною цеглою, клінкерною цеглою, природним легким каменем, бутовим каменем та ін).
     Кам’яні роботи по фасадній обробці вимагають високої кваліфікації і використання сучасних інструментів і пристосувань. На сучасному ринку будівництва кам’яні роботи широко затребувані, адже сегмент ринку заміської нерухомості постійно зростає.

     Бетонні та залізобетонні роботи включають:
– опалубні і арматурні роботи
– влаштування монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій

    До загальбудівельних відносяться також монтажні роботи, тобто ті, які використовують готові деталі для будівництва споруди, наприклад, монтаж будівельних, збірних, і збірно-монолітних залізобетонних конструкцій; а також покрівельні, оздоблювальні, ізоляційні, гіпсокартонні, слабкострумові та інші види загальнобудівельних робіт.

    Покрівельні роботи
Покрівля – зовнішня оболонка даху будівлі, що складається з двох основних елементів: підстави (обрешітки, настилу або суцільних плит) і верхнього покриття (черепиці, дранки, пластикових матеріалів). Основна функція покрівлі – захист внутрішніх приміщень будівлі від негативного впливу факторів навколишнього середовища: дощу, снігу вітру і т.д. Від якості проведеного монтажу покрівлі залежить комфорт перебування в приміщеннях, безпеку конструкції і довговічність експлуатації будівлі.

    Види покрівельних робіт:
– монтаж покрівель з рулонних матеріалів
– монтаж покрівлі із штучних матеріалів
– пристрій деталей покрівлі з металевих листів
– паро-та гідроізоляція
– установка мансардних вікон
– монтаж водостічних систем

    Оздоблювальні роботи – широкий комплекс робіт, що включає в себе:
– Фасадні роботи (пристрій цоколя з облицюванням обпаленим цеглою, природним та штучним каменем, гранітом, піщаником, вапняком і т.д., оздоблення фасадів штукатурними сумішами)
– Роботи з монтажу перегородок (зведення каркасних перегородок з обшивкою гіпсокартоном, дерев’яних дощатих, обшівних і збірно-щитових перегородок, монтаж перегородок із склоблоків, цегли, керамічного та природного каменю; звукоізоляція стін і перегородок)
– Штукатурні роботи (підготовка поверхонь під забарвлення, облицювання сухою штукатуркою, декоративна штукатурка)
– Малярські роботи (шпаклювання та фарбування стін, стель)
– Скляні роботи (скління віконних плетінь, дверних полотен, установка світлопрозорих огороджень)
– Шпалерні роботи (обклеювання стін і стель шпалерами, оббивка дверей оббивними матеріалами, обклеювання стін миються плівковими шпалерами)

   Ізоляційні роботи
  Мета ізоляційних робіт – створення відчуття комфорту і надійності в приміщеннях, збереження міцності конструкції. Професійно проведені ізоляційні роботи якщо не прибирають зовсім, то знижують до прийнятного мінімуму всі негативні впливи зовнішнього середовища.

   До ізоляційним робіт відносяться:
– пристрій ізоляції з рулонних матеріалів на бітумній основі, гарячих асфальтових сумішей
– пристрій теплоізоляції з використанням м’яких, жорстких і напівжорстких волокнистих матеріалів і пристрій покривних оболонок ізоляції з жорстких виробів
– пристрій теплоізоляції з плит і сипучих матеріалів

    Слабкострумові роботи
Слабкострумові роботи – це роботи з монтажу слабкострумових систем кабелів і проводів з напругою не більше 25 вольт і мінімальною силою струму. Вони призначені для передачі електричних сигналів, що несуть певну інформацію.

   До слабкострумовим відносяться:
– монтажні роботи з СКС
– монтажні роботи по мережі телефонізації
– монтажні роботи з відеоспостереження
– пожежно-охоронна сигналізація
– оповіщення про пожежу та інші види робіт.Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины