Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС

      ПП “Компанія РОС” пропонує доступні ціни на покрівельні роботи будь-якої складності. Перед безпосереднім облаштуванням покрівлі наші фахівці проведуть необхідні заміри і зроблять розрахунок. У ньому містяться основні технічні характеристики проекту, оптимальну пропозицію з перерахуванням необхідних матеріалів і ціна на проведені нами роботи. Для замовлення попереднього розрахунку вартості покрівельних робіт, уточнення розцінок і отримання консультацій з усіх питань ви можете зв’язатися з нашими фахівцями по вказаному телефону. Крім цього, технічне завдання можна вислати нам за допомогою наявної на сайті електронної форми.

      Заміри і розрахунок вартості покрівельних робіт в Житомирі і будь-якому іншому місті є обов’язковою процедурою при будівництві нового будинку або заміні старого даху. Будь покрівля – це складна система, що складається з взаємозв’язаних елементів. У цьому полягає головна причина того, що оцінка і виміри повинні проводитися фахівцям з великим досвідом у цій галузі. Враховуються площа даху будинку, витрата матеріалів та інші необхідні параметри.

     При замовленні покрівельних робіт у нас розцінки підраховуються грамотними майстрами. Це дозволяє Вам серйозно заощадити і облаштувати покрівлю без зайвих витрат. За бажанням клієнта можна обійтися без виїзду фахівця на об’єкт. Однак для цього замовник повинен надати проект покрівлі, в якому зазначаються її основні параметри, такі як площа даху, напрямки, довжина скатів та інші.

      Наші фахівці не тільки оцінять вартість покрівельних робіт в Житомирі та інших містах, але і допоможуть замовнику з вибором матеріалів. Звернувшись до нас, ви зможете вирішити будь-які завдання, пов’язані з облаштуванням покрівлі. 

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины