Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors8 aluminium-doors9

     Підлоги є важливим елементом внутрішньої обробки будівель. У житлових, громадських та промислових будівлях підлоги встановлюються на грунті або перекриттях. В даний час є велика різноманітності покриттів підлог, а так само різноманітні властивості підлог і їх технічні та експлуатаційні характеристики. До полам пред’являють ряд конструктивних, експлуатаційних, санітарно-гігієнічних та художньо-естетичних вимог залежно від призначення і характеру приміщення. Підлоги будь-яких приміщень повинні добре чинити опір механічний впливів-стирання, удару, продавлювання, володіти достатньою жорсткістю, бути гладким, але не ковзаючим, безшумним при ходьбі, мала кількість швів і легко очищатися і ін

1.Влаштування підлог його конструктивні елементи.
.   
За конструктивним виконанням підлоги можуть бути – безпустотною, з повітряним прошарком, з підпіллям. При влаштуванні підлог різняться такі конструктивні та функціональні елементи:
– Підстава – призначений для передачі навантажень на грунт;
– Підстильний шар – елемент, що рівномірно розподіляє навантаження на основу;
– Теплоізоляція – теплопровідність підлоги;
– Гідроізоляція – шар перешкоджає проникненню рідини через підлогу;
– Прошарок – верхній елемент підлоги, що відповідає експлуатаційним характеристикам, в залежності від призначення приміщення.
.   
Пристрій підлог входить в комплекс оздоблювальних робіт по будівлі. Підлоги житлових, громадських та промислових приміщень встановлюються на цементну стяжку, суху стяжку або на наливні підлоги, загальнобудівельні роботи повинні бути виконані, до початку установки підлог, за винятком санітарно-технічних приладів.

2. Підготовка підстави під стяжку.
.   
Підготовка підстави. При устройст підлог по грунту видаляють рослинний шар, пучіністие і мерзлі грунти, домішки снігу, льоду та сміття і замінює їх на піщаної підсипки. Підстава на стискаються грунтах ущільнюють шаром щебеню або гравію крупністю 40-60 мм, втапливают в грунт катками, при цьому грунт поливають водою.
.   
При влаштуванні підлог по штучному основи його необхідно вирівняти і очистити від сміття і пилу.
.   
Бетонний підстилаючий шар виконують з жорсткої бетонної суміші з осіданням корпусу 0-20 мм, марка бетону встановлюється проектом. Бетонна суміш розподіляється бетоно укладальними машинами. Стяжка – шар товщиною 15-40 мм з дрібнозернистого бетону, розчину марки 150. При влаштуванні теплоізоляційних або звукоізоляціониих шарів з пористих або недостатньо жорстких матеріалів стяжка утворює жорстку кірку, являющую підставою для покриття підлоги.

2.1.Стяжка.
.    
Стяжки необхідні для вирівнювання або додання жорсткості поверхні, для забезпечення нормованого теплозасвоєння підлоги, створення ухилу в підлогах на перекриттях, а також для укриття трубопроводів. Стяжки можуть безпосередньо бути фінішної поверхнею, призначеної для руху людей і техніки, або можуть служити для настилу на них покриття.
.    
Стяжка – це проміжний шар між покриттям підлоги і бетонною основою. Як правило, при здачі будівельних об’єктів є низька якість підстави підлог – стяжки. Стяжка виготовляється з піску, води, щебеню та в’яжучих речовин (у більшості випадків це цемент) і виконує такі функції:.
– Вирівнювання нерівностей підстави для створення основи під покриття підлоги;
– Зведення рівня чистої підлоги в різних приміщеннях на одну позначку;
– У промислових приміщеннях сама стяжка може служити підлогою;
– Теплоізоляція, гідроізоляція та звукоізоляція підлоги;
– Приховування проводки та інших комунікацій;
– Розподіл тепла в підлогах з вбудованим опаленням.
.    
Оскільки стяжка виконує ряд важливих функцій, необхідно звернути пильну увагу на те, з яких матеріалів і за якою технологією вона виготовляється. Також важливим фактором для замовника є швидкість монтажу стяжки з дотриманням основних параметрів – рівність поверхні, разуклонку, міцність та інші.
.    Суміш для стяжки подається на місце укладання по консистенції суміш нагадує злегка зволожений пісок. Використання жорсткої суміші спрощує її укладання і, прискорює процес монтажу стяжки, зменшує усадку суміші при наборі міцності, а використання фібри запобігає розтріскування поверхні.

   Процес виготовлення стяжки можна розбити на кілька етапів:
1. У змішувачі приготавливается суміш;
2. За допомогою стиснутого повітря по гумовому шлангу суміш подається безпосередньо на місце укладання (до 30 поверху);
3. У приміщенні відбувається вивантаження суміші в необхідному місці і її розподіл по всій поверхні підлоги вручну;
4. Формуються маяки і направляючі по заданих оцінках з допомогою оптичного та лазерного нівелірів з цієї ж суміші (це можливо з огляду на те, що суміш жорстка і добре ущільнюється);
5. За допомогою правила формується загальна поверхня стяжки за отриманими напрямних;
6. Робляться контрольні заміри рівня поверхні стяжки в декількох точках, при необхідності коригується рівень поверхні;
7. Через невеликий проміжок часу поверхню стяжки затирається затирочной машиною для отримання абсолютно рівній поверхні (+ / – 1мм);
.    
Створена поверхня дозволяє без вирівнюючих наливних складів укладати чисту підлогу (лінолеум, паркет, плитку, керамограніт).

3. Покриття для підлоги.
.     
Покриття для сучасної підлоги можуть бути найрізноманітнішими і складаються вони в основному з верхнього, «механічного» і еластичного шарів, і підстави. Матеріали, з яких виготовляють ці шари і формують індивідуальні особливості покриття.
.    
Покриття з дерева, паркет або дерев’яна дошка
.    
Для пристрою дерев’яних підлог часто використовується дошка, що виготовляється з масиву твердих порід дерева. Висока стабільність геометричних розмірів дошки забезпечується за рахунок застосування спеціальних технологій сушки деревини.
Останнім часом дуже популярним стало використання паркету. Багатошарова паркетна дошка за своїми геометричними розмірами нагадує статеві дошки, але завдяки малюнку планок верхнього шару, підлога, викладена з них, імітує покриття з штучного паркету.
.    
Покриття лінолеумом і пвх
.    
Натуральний лінолеум частіше використовується як складова частина системи, яка складається з двох функціональних шарів – лінолеуму і еластичного шару. Натуральний лінолеум не боїться води, бруду, вм’ятин і подряпин.
Основа багатошарового покриття з ПВХ, грає роль потужного амортизатора. Для рівномірного розподілу навантаження та стабілізації лінійних деформацій, що виникають в полотнищах, застосовується армована сітка з нетканого скловолокна. Для зручності експлуатації покриття може бути оброблено складом бактерицидного і фунгіцидної дії.
.    
Ворсові покриття.
.    
В якості підлогових покриттів дуже можна використовувати і текстильні матеріали – тафтингові, іглопробивні, велюрові. Вони також застосовуються в поєднанні з еластичною амортизуючої підкладкою. Ці покриття за своїми технічними даними поєднанню кольорів гумового грануляту і килима створюють чудовий естетичний ефект. Плюс цих килимових покриттів – простота укладання.
.     
Каучукові покриття
.    
Група каучукових покриттів це – каландровані вулканізовані покриття на основі натуральної та синтетичної або тільки синтетичної гуми, а також покриття з поліуретану з Єпдм-гранулятом (рулонні або монолітні). Каландрировані вулканізовані покриття є міцними, пружними, пожежостійкими, певні серії антистатичні. Виробляються у двох форматах – в рулонах і плитках, з рівною або рельєфною поверхнею. Покриття кладуться вільно, або приклеюються. Підстава не вимагає додаткової обробки, але обов’язково має бути рівним, сухим і міцним. Каучукові покриття можна використовувати на відкритих майданчиках (серії зі спеціальними добавками) і в приміщенні.

4. Промислові підлоги.
     Промисловий підлогу характеризується, перш за все, гарною хімічною стійкістю, прекрасними механічними якостями, екологічною чистотою, легкість у прибиранні та обслуговуванні. Його головним елементом конструкції є бетонна основа, що розподіляє навантаження на грунт.
     При необхідності можна легко вирівняти поверхню основи промислового підлоги або створити необхідні ухили по підставі спеціальної стяжкою. Після чого, підстава промислової підлоги можна гіодроізоліровать і нанести захисне покриття.
     Ефективне звукопоглинання, відсутність тріщин, стиків і швів. Промислові підлоги відповідають найвищим санітарно-гігієнічним вимогам, що пред’являються до сучасного виробництва. Сфери їх застосування дуже різноманітні: харчова, хімічна, фармацевтична промисловість, ліфти тощо Вони забезпечують зносостійкість, і хімічну стійкість до впливу агресивних середовищ захищаються поверхонь протягом тривалих термінів експлуатації.

4.1.Налівние підлоги.
     Наливні підлоги являють собою спеціальний розчин, який при виливання практично самостійно утворює ідеально гладку горизонтальну поверхню, що відрізняється особливою міцність і довговічністю. Тому наливні підлоги може покласти навіть новачок.
    Найпоширенішими наливними підлогами є епоксидні (на основі епоксидних смол), поліуретанові (на основі поліуретанових смол) і цементні (на основі будівельної суміші).
    Всі ці наливні підлоги мають чудові експлуатаційні характеристики і зовнішній вигляд. Наливні підлоги володіють рядом специфічних властивостей, таких, наприклад, як стійкість до впливу хімреактивів, до стирання (у тому числі в умовах підвищеної вологості).

4.2.Поліуртановие наливні підлоги.
     Поліуретанові наливні підлоги вважаються дуже міцними і еластичними, прекрасно протистоять хімічних впливів. Але слід враховувати, що до повного застигання ці наливні підлоги погано переносять вологу і можу покритися бульбашками.

4.3.Цементние наливні підлоги.
    Їх головною перевагою є здатність покращувати механічні властивості будь-якій поверхні. До складу цементних наливних підлог, як правило, входять цемент, пісок і спеціально підібраний ряд абсолютно безпечних добавок, що додають звичайному цементно-піщаного розчину унікальні властивості.

5.Бетонние підлоги.
    Якість бетонної плити підлоги і стан грунтової основи під нею мають першорядне значення. Бетон здатний витримати тиск до 1000 кгс / кв.см. Має недоліки відносно низьку міцність на розрив і вигин.
     Для додаткового захисту на поверхню бетону, як правило, наносять спеціальні полімерцементниє або чисто полімерні покриття.
     За даними Європейського стандарту, в цілях поверхневої захисту бетонної підлоги можуть використовуватися різні матеріали.   Вони повинні володіти необхідними проектними властивостями і бути сумісними з бетоном плити підлоги.
      Мінімальні вимоги, які замовник пред’являє до бетонної підлоги це: підлога повинна бути рівним і гладким, на ньому не повинна залишатися пил, довговічним і недорогим. Нормальна тривала експлуатація бетонної підлоги можлива тільки в тому випадку, якщо поверхневий шар бетону має високу міцність, а також необхідну щільність, що перешкоджає проникненню вологи і рідких хімічних складів, що руйнують бетонну основу.

5.1.Монолітние бетонні підлоги з знепилюванням.
      Бетонні підлоги з зміцненням і знепилюванням (хімічне зміцнення). Рівний блискучий бетонну підлогу для складів і виробництв.
      Не порошить. Технологічний і недорогий тип бетонної підлоги. Виконується посредствам нанесення (просочення) спеціальних хімічних складів на поверхню залізобетонної плити (клас міцності не нижче В 25) затертої до блиску.
Хімічний склад, проникаючи в структуру бетону, змінює кристалічну решітку цементного каменю. За рахунок цього верхній шар бетону стає міцнішим в кілька разів. У результаті виходить гладкий безкурного бетонну підлогу з високою зносостійкістю.
Переваги: ​​беспильность, хороша стійкість до зношування, ударостійкість, скорочення термінів будівництва, істотне зниження вартості будівництва.


5.2.Монолітние бетонні підлоги з топпінгом.
      Бетонні підлоги з зміцненим верхнім шаром з зміцнюючої суміші (Топпінг).
      Рівний гладкий бетонну підлогу з нарізаними і загерметизувати швами. Не порошить. Найбільш універсальний тип сучасної підлоги являє собою монолітну залізобетонну плиту, верхній шар якої бронюється спеціальної сухою сумішшю «топпінгом». Наповнений міцними частинками кварцу, корунду, металу. Верхній шар бетону стає погано стирається і непиліт.
      Переваги технології: беспильность, висока стійкість до зношування, ударостійкість, декоративність, скорочення термінів будівництва, зниження вартості будівництва порівняно з іншими покриттями.
      Області застосування: складські будівлі, виробничі приміщення, холодильники, гаражі та паркінги, торгові приміщення.

6.Требованія пред’являються до промислового підлозі.
      У медичних приміщення вкрай важливо при виборі покриття монолітність, герметичність і стійкість до вологого прибирання.
Довговічність, при правильній експлуатації і грамотному підборі типу підлоги терміни служби може досягати 20 і більше років.
Складські термінали, виробничі приміщення, приміщення для персоналу та інші приміщення на сьогоднішній день важливо виключити запилювання бетонної основи.
      Практично немає жодної галузі діяльності людини, де б “запилювання” підстави допускалося і не заважало роботі.
      Завод працює з лугами, кислотам, нафтопродуктам і іншим хімічно активним складам підлоги повинні мати високу хімічну стійкість.
      Стійкість підлог до ударних і вібрацій від працюючих верстатів та іншого обладнання, від падіння важких предметів, зрушень ручних візків на гумовому або пластиковому ходу. Прикладом можуть служити сучасні друкарні, в яких існують всі перераховані вище види навантажень.
      У процесі експлуатації всіх типів підлогових покриттів дуже гостро постає питання про можливість швидкої і якісної машинної збирання приміщень.

7. Підлога.
     Підлога повинні бути якісними, міцними, довговічними, володіти хорошими акустичними властивостями і, звичайно ж, естетично красиві. Підлога можна розділити на такі види:
– Дерев’яні
– Ламіновані
– Плиткові
– Підлоги з полімерних матеріалів.


7.1.Деревянние підлогові покриття.
      Дерев’яні підлогові покриття вважаються дуже зручними в експлуатації і є одними з найпоширеніших. З недоліків цих підлогових покриттів можна назвати їх невисокі декоративні характеристики і, як досить поширене явище, скрип дощатих підлог.


7.2.Ламінірованние підлогові покриття.
      Ламіновані підлогові підлоги є одним з перспективних видів підлогових покриттів. Таке підлогове покриття, при відносній дешевизні, виглядає дуже декоративно. Крім того, до поверхні ламінатних панелей не прилипає пил і бруд, підлогу нескладно містити в чистоті. Ламіновані підлогові покриття мають і один істотний недолік – вони недовговічні.

7.3.Пліточние підлогові покриття.
       Цей вид підлогових покриттів є одним з найдорожчих. Адже для покриття підлоги виробляється спеціальна плитка для підлоги. Це підлогове покриття досить міцне, дуже декоративне – випускається в різноманітних колірних рішеннях, імітуючи мармур, камінь, цегла і стару кладку.

7.4.Напольние покриття з полімерних матеріалів.
       Вони не дарма вважаються найпопулярнішими. Адже ці покриття для підлоги з лінолеуму і килимових покриттів вже давно і надовго увійшли в наш побут. Велику популярність вони заслужили простотою укладання, легкістю заміни та зручністю в прибиранні.
      Такі покриття для підлоги вражають різноманітністю колірних рішень і фактурою. Крім того, вони декоративні і зносостійкі.
Розглянь кожен з видів підлогових покриттів докладніше.

8.Лінолеум.
       Лінолеум – це підлогове покриття, що складається переважно з натуральної сировини. Лінолеум не дорогий матеріал, легко вкладається, важливо й те, що після укладання зберігає свої розміри. Лінолеум легко очищається від пилу, тому придатний для людей з порушеннями дихальної системи і алергією. Сухе прибирання для нього по ефективності порівнянні з вологої.
      Лінолеум, за хімічним складом можна розділити на два різновиди: натуральний лінолеум і лінолеум ПВХ.

8.1.Лінолеум натуральний.
      Натуральний лінолеум проводитися з льняного масла, деревної смоли, деревної муки, порошку вапняку, кольорових і білих пігментів, джутової тканини.
     Воно довговічний, екологічно чистий, декоративний, вогнестійкий і не сприяє поширенню полум’я у випадку пожежі. Завдяки льняному маслу лінолеум має бактерицидні властивості й не накопичує електростатичний заряд. Натуральний лінолеум не вигоряє, не міняє колір і структуру з часом, стійкий до неконцентрірованним кислот, етилового спирту, жирів, але руйнується при тривалому впливі лугу.

8.2.Лінолеум ПВХ.
      Такий лінолеум просто зобов’язаний мати гігієнічний сертифікат. Адже його основа це – скловолокно. Крім того, такий лінолеум просочується пастою ПВХ, а на його поверхню за допомогою великих друкованих циліндрів з гравіюванням наноситься малюнок. Використовується до 6 фарб. З вивороту на скловолокнисту основу лінолеуму наносять підкладку. Вона може бути джутовій, тканинної, поліефірної або з спіненого ПВХ.
      На думку фахівців, оптимальна спінена підкладка для лінолеуму, повинна мати ті ж показники температурного розширення, що і лицьовий шар. Це дозволяє уникнути деформацій поверхні лінолеуму при нагріванні. Більш якісним є лінолеум, у якого підкладка нанесена механічним, а не хімічним способом.

8.3.Протівоскользящій лінолеум.
       Покриття протиковзкі, тобто безпечними покриттями. Противоскользящий ефект досягається за рахунок додавання в поверхневий шар кварцової або карборундових крихти, а також за рахунок рельєфної поверхні матеріалу. Використовуються в приміщеннях, де ймовірно потрапляння на підлогу води та інших рідин: басейнах, лабораторіях, кухнях, транспорті.

9.Пробковие покриття.
      Коркові покриття, виготовлені з природного екологічного матеріалу – кори коркового дуба. Пробка – дуже пружний, еластичний матеріал вона чудово стискається, а після зняття навантаження може відновитися витримують значні навантаження. Високі теплоізоляційні властивості пробки сприяють підтримці комфортної температури в приміщенні: взимку пробка збереже тепло, а влітку подарує прохолоду, по такій підлозі легко і приємно ходити. Пробка також є кращим природним звукоизолятором.
      Коркові підлоги зменшують звукові і механічні коливання, в результаті зменшується шум і зникає луна. Пробка не вбирає сторонні запахи, наприклад, сигаретний дим. Пробка не електризується, пробкові покриття не накопичує статичну електрику і не збирає пил. Пробка – природний антистатик, просто незамінний для алергіків.
      Корковий дуб регенерує кору найкраще в Португалії, Іспанії, та північній Африці, що обумовлено особливими кліматичними умовами в цьому регіоні. Перша кора знімається з дерева в 25 років і це абсолютно не шкодить дубу, через 9 років кора повністю відновлюється і знову знімається з дерева. Технологія перетворення коркової кори в різні види коркового покриття без участі хімічних речовин і заснована на природних якостях сировини, що забезпечує екологічну чистоту підлогових, настінних і ізоляційних панелей з натуральної пробки. Завдяки цій властивості пробкові покриття можна застосовувати практично в будь-яких приміщеннях, включаючи дитячі садки, школи, лікарні, житлові будинки.
      Стільниковий структура коркового покриття, містить в собі безліч замкнутих бульбашок повітря різної величини, визначає всі властивості виробів з пробки і робить їх натуральним і унікальним оздоблювальним матеріалами. Це кращий з природних тепло – і Звукоїзолятори, а також дозволяє зменшити коливання і вібрацію в приміщеннях. Тому пробкові покриття можна з успіхом використовувати в студіях звукозапису, концертних залах, бібліотеках.


10.Ковровие покриття.
      Ковровиепокритія з малюнком у вигляді самої килимової доріжки, нанесеним на петельний ворс. Застосовуються в офісах, готелях та житлових приміщеннях, так як характеризуються зручністю збирання, стійкістю до стирання і хімічній чистці.
Килимові покриття представлені на нашому ринку найрізноманітніші. Адже не тільки якість і ціна сьогодні грають першу роль, але і спосіб, і можливість укладання того чи іншого килимового покриття для різного приміщення.
      Килимові покриття по структурі можна розділити на: петельні однорівневі, петельні багаторівневі, розрізні і петельно-розрізні.
      Килимові покриття (пт) – складаються з петель однієї висоти і характеризуються високою зносостійкістю. Петля добре тримає форму, на покритті не залишається протоптаних доріжок і слідів від меблів.
      Килимові покриття (пм) – що складаються з петель різної висоти, матеріал такого килимового покриття досить просто миється, не можна дряпати.
      Килимові покриття (р) – розрізні виходять при процесі зрізу петлі. Найчастіше це домашні килими з різною висотою ворсу.
      Килимові покриття (п-р) – петельно-розрізні складаються з петель і розрізного ворсу. Головним гідність цих килимових покриттів є їх довговічність, і той факт, що вони не мнуться.
      Виготовляються на вініловій або гумовій основі, зроблені як з дорогих матеріалів, таких як шерсть або шовк, так і з синтетичних або натуральних волокон. Такими килимовими покриттям можна застелити будь-яке приміщення вони довговічні і зносостійкі, потребують мінімального догляду і зручні в експлуатації.


11. Підлоги ламінат.
      Підлоги ламінат – це підлогове покриття, основною складовою якого є несучий шар з деревинно-волокнистої плити (ДВП).
Головні якості підлог з ламінату – міцність, жорсткість, незмінність геометричних параметрів і здатність протистояти волозі. Він сам по собі представляє багатошарову конструкцію – самої основи підлог ламінату, покритого з двох сторін захисною плівкою. Залежно від товщини верхньої плівки і визначається зносостійкість ламінату.
Ось основні переваги ламінату:
-Важкозаймистий (що значно знижує ризик виникнення пожежі)
-Володіє високою стійкістю до механічних впливів
-Низька токсичність (з причини того, що виготовляється з натуральної сировини)
-Навіть при сильних навантаженнях зберігає свій зовнішній вигляд
-Безпечний для алергіків, так як практично відсутні з’єднувальні зазори, в яких накопичуються пил і бруд
-Простий в експлуатації
Будь ламінат паркет складається з 4-шарів (як мінімум):
1. Захисний шар (він відповідає за збереження декоративного малюнка)
2. Декоративний малюнок
3. Плита (підстава)
4. Стабілізуючий шар
Всі типи ламінованих підлог розділяються по класах зносостійкості. Ці класи є основними показниками терміну служби підлог.

12.Пол з паркетної дошки.
      Так широко поширені зараз, паркетні підлоги були винайдені в першій половині минулого століття.
      З тих пір конструкція і технологія виробництва паркетної дошки для підлоги безперервно вдосконалювалися. Паркетна дошка представляла собою безліч вузеньких дубових планок, з твердих порід деревини.
     Традиційно, паркетна дошка, представлена ​​на ринку зараз, має три шари:
-Верхній шар (для виготовлення цього шару використовуються цінні породи деревини).
-Два нижніх шару (виготовляються з різних порід деревини, а волокна розташовуються перпендикулярно)
      Три шари щільно склеєні, а особливе розташування волокон дерева, дозволяє паркетній підлозі бути стійкішим до природних перепадів температури.
      Паркетна дошка для підлоги, надходить у продаж вже покрита захисним шаром лаку або масла. Паркетні підлоги настилають по бетону або по дощатому настилу. До бетонної поверхні паркет приклеюють холодними і гарячими мастиками, до дощатого настилу кріплять цвяхами, можливе застосування паркетних счітовкоторие мають рейкове основу і паркетної клепки, приклеєною синтетичним клеєм.
      Після багаторічного використання поверхневий шар можна відшліфувати, покрити лаком – і ваша паркетна дошка стане як нова.

13. Дощаті підлоги.
      На сьогоднішній день будівництво житлових будинків, при введенні в експлуатації будівлі підлоги залишають у цементної стяжки, але раніше практикувалися дощаті підлоги. Дощата підлога виконується із сухих шпунтованих дощок 30, 40мм і шириною 74-124мм, настилаємо на лаги з доскі40-50 х 80-120мм. Лаги спираються на балки, ребра перекриттів, при залізобетонних перекриттях лаги укладаються на звукоізолюючі прокладки. При влаштуванні підлог по грунту лаги спираються на цегельні стовпчики. Вологість дощок не повинна перевищувати 12%, лаг 18%.
       Такі підлоги теплі, пружні, економічні, бусшумни при ходьбі, легко ремонтуються, однак здатні загнивати, їх необхідно періодично фарбувати, спаленність, якщо використовували дошки не просушені зміняться лінійні розміри дошки, будуть щілини.


14.Подложка.
      Підкладка для підлоги житлових або виробничих приміщень.
      Теплоізоляція-Ізофоль, ізошум, пенофол. Тепловідбивний екран – фольга або сітка. Застосування в тих випадках, коли під підлогою, що обігрівається, знаходиться холодне приміщення або існують локальні зони охолодження – не опалювальний підвал, виробничі холодильники і т.п.
      Підкладка ізошум на основі екструдованого пінополістиролу застосовується для звуко та теплоізоляції підлоги. Вона настилається на підготовлену основу: цементну стяжку, суху стяжку, наливні підлоги чи інше рівне і міцну основу безпосередньо перед монтажем наприклад: ламінату або паркетної дошки.
      Властивості звуко і теплозоляціі зберігає протягом усього терміну експлуатації підлогового покриття за рахунок високої міцності на стиск – до 32 т \ кв.м, завдяки закритій структурі осередків не вбирає вологу,
      Утеплювач пенофол, у виробництві використовувався спінений поліетилен, ламінований алюмінієвою фольгою або металізованою плівкою, ця теплоізоляція завдяки своїм чудовим теплоотражающим властивостям отримала широке застосування.
      Спінений поліетилен сам по собі є відмінним теплоізолятором і звукоизолятором, що не пропускає пар, вологу, він не схильний до гниття і давно використовується в якості підкладки. При ламінації спіненого поліетилену алюмінієвою фольгою або металізованою плівкою (лавсаном) виходить абсолютно новий матеріал з унікальними властивостями – теплоотражающий ізоляція, що дозволяє зберігати теплову енергію, і відповідно Ваші енерговитрати.
      Для складних за формою поверхонь застосовується фольгований пінополіетилен з нанесеним клейовим шаром-самоклейка. Клееевой шар має підвищену адгезією, і забезпечує надійну фіксацію і зручність монтажу.

15.Укладка підлог.
       Перед укладанням підлог необхідно закінчити всі будівельні роботи!
      Температура повітря в приміщенні повинна бути не нижче 15 ° С, а вологість не нижче 60%.
      Підставою для підлогового покриття може бути асфальтобетон, цементно-бетонна стяжка або суцільний дощатий настил.
Необхідно перевірити ширину кімнати з обох сторін. Різниця між розмірами повинна бути розподілена між першим і останнім рядом дощок. Цей же метод слід застосовувати для того, щоб уникнути укладання занадто вузької смуги уздовж стіни.
Укладання підлог-робота з поверхнею: очищення підстави від сміття; перевірка рівності і горизонтальності настилу за допомогою двометрової рейки і рівня; вирівнювання укладання підлог при наявності нерівностей, укладання прошарку.
Настил підлог будь-яким матеріалом необхідно перевірити ширину кімнати з обох сторін. Різниця між розмірами повинна бути розподілена між першим і останнім рядом дощок, панелей ламінату або малюнка килимового покриття. Цей же метод слід застосовувати для того, щоб уникнути укладання занадто вузької смуги уздовж стіни. Якщо різниця істотна, приміщення має форму трапеції, рекомендується ламінат, плити ложить від кута під 450.

     Теплі підлоги – це вбудована система опалення через кабель-електрична, через трубки водяна. Система призначена для обігріву різних виробничих і житлових приміщень квартир, котеджів, лоджій, теплиць, саун, гаражів, магазинів, ресторанів. Може використовуватися як в помірних, так і в жорстких кліматичних умовах.
Залежно від обраної комплектації нагрівальна система – “Теплі підлоги” може застосовуватися як:
• основна система опалення – “повний обігрів” – окремо розташованих будівель, котеджів.
• додаткова система опалення – “комфортний обігрів” – забезпечує підтримання комфортної температури поверхні підлоги.
Додатково до нагрівальної системі можна використовувати: Теплоізоляцію-Ізофоль, пенофол, якщо підлога обігрівається не опалювальні наприклад балкон, підвал.
Область застосування. Житлове приміщення – передпокій, кухня, кімната або виробниче приміщення – офіс, магазин, гараж, підвал і т.д.
Призначення – підтримку комфортної температури поверхні підлоги або забезпечує постійну задану температуру повітря в приміщенні.
Тип покриття підлоги – підлоги на бетонній основі з покриттям з дерева, ламинита, паркету, дерев’яна підлога, підлоги на бетонній основі з покриттям з керамічної плитки, керамограніта і т.д.
Незаперечні преімуществатеплих підлог: Підігрів підлоги в приміщенні з центральним опаленням тепле повітря від батареї піднімається до стелі, потім остигає і опускається до підлоги. Система теплі підлоги створює оптимальну температуру повітря на рівні ніг і голови. Кабельна нагрівальна система це невидима, вбудована в підлогу електрична чи водяна система опалення. Може бути встановлена ​​на конструкція для будь-якого типу підлоги, будь то бетонні або дерев’яні підлоги.

 

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины