Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors10

дилерів

Фізичні особи, юридичні особи та просто звичайнісінькі люди, що являються нашими дилерами мають особливий статус та відношення в нашій Компанії. Всі новини з закладки «продукція» Ви дізнаєтесь першими, маєте спеціальні ціни та гарантії. Їх підтримка з боку компанії незамінний чинник, що впливає на взаємовідносини між нами. До того ж є дуже багато цілей та планів, що пов’язані з безпосередньою підтримкою для подальшої прибуткової солідарної роботи. Що ми маємо на увазі? Нашими спеціалістами розробляються дисконтні програми, пропонуємо взяти участь в акціях (про що додатково повідомиться Вам нашим маркетологічним відділом, вони там таке придумують….). Окремими пунктами можна виділити пропозицію по передачі знань скомплектованого проекту власної справи, бізнесу, щось у стилі франчайзингу. Про умови та строки  докладніше буде повідомлятися у цьому відділі трохи пізніше. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Підтримка клієнтів

Нашу підтримку відчуєте і Ви – Шановний Покупцю. Програми лояльності, позики, надання кредиту та спеціальні умови для пенсіонерів – ось перелік початкових положень, які ми вже реалізовуємо на сучасному ринку. Вони постійно вдосконалюються та розширюються. До речі, якщо ви маєте якісь побажання щодо взаємодії з нами, то пишіть нам, телефонуйте чи просто заходьте, поспілкуємось!!!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины