Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС

journalists-copy

       Приватне підприємство «Компанія РОС» підтримала журналістське середовище, виступивши спонсором фотоконкурсу «Журналіст в кадрі».

       Компанія запрошує усіх житомирян познайомитися з журналістами нашого міста та стати очевидцями переможців у конкурсі «Журналіст у кадрі» 10 вересня, у переддень Дня міста.

       «На мою думку, журналістика – це складана, але малооплачувана професія. В той час, як ці люди щодня відркивають занавісу на ті речі, які відбуваються в місті. Ризикуючи, журналісти контролюють владу та описують корупційні дії чиновників. Бізнес міста, який також часто потерпає від несправедливих законів, має бути на боці четвертої влади та усіляко сприяти розвитку демократії в суспільстві. Наша компанія завжди з радістю долучається до здорових ініціатив, які розвиватимуть наше місто, а отже і сприятимуть поліпшенню справ у бізнес-середовищі», – пояснює директор компанії Олександр Саюк.

Житомирська журналіст Ірина Ярмоленко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины