Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors5 aluminium-doors7 aluminium-doors9

journalists-copy

       Приватне підприємство «Компанія РОС» підтримала журналістське середовище, виступивши спонсором фотоконкурсу «Журналіст в кадрі».

       Компанія запрошує усіх житомирян познайомитися з журналістами нашого міста та стати очевидцями переможців у конкурсі «Журналіст у кадрі» 10 вересня, у переддень Дня міста.

       «На мою думку, журналістика – це складана, але малооплачувана професія. В той час, як ці люди щодня відркивають занавісу на ті речі, які відбуваються в місті. Ризикуючи, журналісти контролюють владу та описують корупційні дії чиновників. Бізнес міста, який також часто потерпає від несправедливих законів, має бути на боці четвертої влади та усіляко сприяти розвитку демократії в суспільстві. Наша компанія завжди з радістю долучається до здорових ініціатив, які розвиватимуть наше місто, а отже і сприятимуть поліпшенню справ у бізнес-середовищі», – пояснює директор компанії Олександр Саюк.

Житомирська журналіст Ірина Ярмоленко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины