Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors8

Чи рекламуєте Ви свою компанію в період кризи?reklama

 Ми вважаємо що реклама потрібна завжди, так як вона впливає на активність людей в місцях продажу, дозволяє зберегти частку ринку та залучити нових покупців. Наш ринок є висококонкурентним, відмовившись від рекламної активності можливо втратити більшу частину ринку завойованого тяжкою працею.

Які види рекламних носіїв використовує Ваша Компанія?

 Основні рекламні носії котрі ми використовуємо це інтернет, щоденна преса, поліграфічна реклама та зовнішня реклама, але найякісніша реклама це задоволеня всіх потреб наших споживачів від наданих нами послуг та власне виготовленої продукції.

Чи звертаєтесь Ви до спеціалізованих організацій котрі надають послуги з реклами?

 В цьому є потреба тільки в випадку залучення професійних дизайнерів для оформлення нашої реклами, так як спеціалісти рекламних агенств нерозуміються на послугах та продукції, котрі ми надаємо своїм споживачам, відповідно вони не можуть технічно та доступно описати чим ми відрізняємося від наших конкурентів.

     Довіряйте своїм відчуттям та звітам про кількість проданого товару, прислухайтеся до здорового глузду, не погоджуйтеся на класичні схеми, тільки тому, що вони класичні, концентруйтеся не на процесі, а на результаті – і ваша реклама буде ефективною.

 

Директор ПП «Компанія РОС»                                  Олександр Саюк

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины