Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС

2015 рік став показним для приватного підприємства «Компанія РОС». Адже успіх діяльності проявився в багатьох аспектах. Одним із показників успішної діяльності підприємства стало те, що вже не перший рік поспіль наше підприємство ввійшло до номінантів рейтингової програми «Лідер Галузі» Союзу Національних бізнес-рейтингів.

Національний бізнес-рейтинг (НSAM_05БР) – це міжнародна рейтингова програма , що оцінює діяльність підприємств і спрямована на визначення серед них лідерів економіки України.

Програма покликана стимулювати підприємства і підприємців дбати про прибутковість власного бізнесу, робити значний внесок у майбутнє нашої держави – чесно платити податки і відрахування в соціальні та пенсійні фонди, піклуватися про своїх співробітників, створювати робочі місця, впроваджувати нові технології та формувати новий тип економіки, який ґрунтується не на природних ресурсах, а на професіоналізмі найманих працівників.

Саме таким чином працює наше підприємство  і в результаті ранжування повного переліку підприємств України згідно фінансово-економічних показників ПП «Компанія РОС» нагороджується наступними відзнаками:

  • Національний сертифікат «Лідер галузі 2015». Срібло рейтингу у Житомирській області серед малих підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності: «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість» за основним видом діяльності КВЕД 22.23 – Виробництво будівельних виробів із пластмас.
  • Медаль «Лідер галузі 2015».
  • Національний сертифікат «Кращий керівник року 2015».

Керівництво підприємства та працівники пишаються своїми нагородами та працюють так, щоб і надалі зростати у майбутньому.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины