Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors6 aluminium-doors7

      Ринок металопластикових вікон на сьогоднішній день дуже великий, тому буває нелегко у всьому розібратися і не помилитися у виборі компанії-постачальника. Вибираючи виробника вікон, слід звернути увагу на наступні важливі моменти, як послуги із заміни вікон, монтаж і обслуговування металопластикових виробів, ціна металопластикових вікон, доставка та експлуатація. Ми вирішили розповісти про найважливіші аспекти, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

     Для початку необхідно з’ясувати, які матеріали (профіль, скло, фурнітура) і комплектуючі (підвіконня, відливи, москітні сітки і т.д.) використовуються при виготовленні вікон, а також країну-виробника і основні технічні характеристики цих матеріалів. Саме від цього залежить якість готових виробів.

    Якість вікна залежить не тільки від якісних комплектуючих, але й від правильної збірки. На жаль, багато фірм нехтують верстатним виробництвом або не можуть собі дозволити дороге устаткування. В результаті вікно може не відповідати зазначеним розмірам і прийнятим стандартам. Тому радимо уточнити інформацію про компанію, її виробничі можливості. В ідеалі – якщо на підприємстві існує замкнутий цикл випуску вікна – всі основні операції проводяться в рамках одного виробництва (порізка профілю, виготовлення склопакета, ламінація, вигин арок, виготовлення нестандартних конструкцій).

     Найчастіше виробничі площі знаходяться за містом, тому готовим виробам доводиться долати чималі відстані від виробництва до кінцевого споживача. Транспортування вікон повинно проводитися тільки на спеціально обладнаному транспорті і лише у вертикальному положенні. Порушення цього, здавалося б, простого правила може призвести до виникнення прихованих дефектів скла й профілю, які в подальшому можуть вплинути на якість вашого нового вікна.

     Далі вибираємо найбільш підходящу ціну. Зорієнтуватися в ціновій політиці багатьох компаній складно – всі пропонують бонуси і знижки. Тому, щоб дізнатися вартість, прорахуйте по телефону у менеджера за попередніми розмірами ваше замовлення, виходячи з вимог до комплектації, в функціональних і технічних особливостей замовлення, з урахуванням монтажу / демонтажу доставки й підйому конструкції на потрібний поверх. При цьому уточнити пакет документів, який надає виробник з виконаним замовленням (договір продажу, акт прийому-передачі, гарантійний талон), які гарантії та сервісне обслуговування надаються і на який термін.

     Як правило, серйозний виробник дає гарантію не на один рік, надає гарантійний талон, паспорт на виріб, сервіс включає виїзд майстра на регулювання конструкцій, заміну комплектуючих протягом усього гарантійного строку.

     Для того щоб замовити , потрібно виміряти, які габарити вам потрібні. Звичайно, зробити це можна і самостійно, але, все-таки, краще звернутися до професіоналів. З’ясуйте, здійснюється виїзд фахівця додому для зняття точних параметрів Ваших майбутніх вікон. Замір – важливий етап в ланцюжку встановлення пластикових вікон. Пунктуальність, професіоналізм і зовнішній вигляд технолога-замірника є показником рівня компанії.

     Стандарт професійної віконної фірми – прихід замірника в заздалегідь обумовлений час без запізнень, високий професіоналізм і досвід майстра. Наш фахівець готовий надати всю необхідну інформацію про особливості ваших віконних прорізів і допомогти у виборі конфігурації і комплектації вироби, враховуючи ваші побажання і вимоги.

     Існує цілком обґрунтована думка, що правильний монтаж – це 50% якості скління. Навіть найдорожче і якісне вікно при неправильній установці втрачає величезну частину тих функцій, які були заявлені виробником. Якість монтажу безпосередньо залежить від тих людей, які його виконують. Це повинні бути кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, досконально знають будову і конструкцію вікна, яке вони повинні змонтувати. Адже при завершенні монтажу саме монтажник зобов’язаний виконати налаштування всіх механізмів вікна і провести інструктаж з експлуатації для замовника.

     Якісний монтаж вікна неможливий при використанні поганого інструменту і неякісних матеріалів, необхідних при монтажі.

    Тож, звертайтесь в найближчий офіс  ПП “Компанія РОС” і отримайте все це. Контакти

1 коментар: Металопластикові вікна: правильний вибір

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины