Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС

      Сьогодні споживачам доступні з профілю класу А і класу Б, що відрізняються між собою товщиною зовнішньої стінки профілю. Прийнято вважати, що зменшення стінки призводить до погіршення споживчих властивостей і зниження терміну експлуатації виробу. Проте чи так це насправді? Які ж твердження по двох класах вірні, а які помилкові?

     1. За зменшенням товщини зовнішньої стінки профілю стоїть бажання виробників знизити витрати на виробництво

     Дійсно, рішення зробити профіль більш тонким пояснюється прагненням зменшити витрати дорогого полівінілхлориду, з якого роблять пластиковий профіль, і, таким чином, зробити пластикове вікно більш доступним.

     Перші пластикові вікна «пакували» у рами з з товщиною стінок, яка доходить до 5 мм: за рахунок збільшення товщини стінок компанії добивалися міцності профілю, виробленого з м’якого полівінілхлориду. Однак чим більше використовувалося вихідного матеріалу, тим вище виявлялася ціна на виріб, тому виробники шукали спосіб, який би дозволив забезпечити міцність профільної системи та знизити витрати виробництва.

      З часом інноваційне рішення було знайдено – поліпшити властивості полівінілхлориду і зменшити витрачання дорогого матеріалу вдалося завдяки використанню хімічних добавок. Віконний профіль став трохи більш тонким, але завдяки новій рецептурі і унікальній внутрішньої геометрії, зберіг всі властивості попередника – чудову теплоізоляцію, міцність, якість поверхні.

      2. Профілі з тоншою стінкою менш міцні, легко деформуються при низькій температурі, руйнуються при сильному механічному впливі і швидше зношуються

      Твердження не відповідає істині.  Згідно з ДСТУ Б В.2.6-15-99,  ГОСТ 30674 по віконним блокам і ГОСТ 30674 по ПВХ-профілів, номінальна товщина стінки профілю класу А складає 3 мм, а класу Б – 2,5 мм. Різниця в товщині зовнішніх стінок в 0,5 мм не впливає на споживчі властивості пластикового вікна – ГОСТ пред’являє однакові вимоги до якості профілів або віконних конструкцій з них. Товщина стінки не вказана в переліку критеріїв якості.

      Віконні профілі класів А і Б однаково міцні, стійкі до атмосферних впливів, перепаду температур, служать протягом усього терміну експлуатації, більше 40 років, а також однаково монтуються (за ДСТУ технологія монтажу пластикових вікон з профілів різних класів одна й та сама).

      3. Профілі класу Б через більш тонкої зовнішньої стінки мають слабкіші теплоізоляційні властивості

      Черговий міф, оскільки на теплоізоляційні властивості – одну з головних характеристик вікна – впливає не товщина зовнішньої стінки профілю, а ширина всього ПВХпрофіля і кількість камер. Так, чим ширше профіль і чим більше в нього камер, що утримують тепло в приміщенні і не пропускають холод з вулиці, тим він «тепліше».

       4. Профілі класу Б призначені тільки для об’єктного будівництва

       Одна з найбільш поширених помилок. Оскільки ДСТУ пред’являє одні й ті ж вимоги до віконних конструкцій незалежно від типу профілю, то пластикові вікна з профілю класу Б рекомендовані до використання в тих же випадках, що і вікна з більш товстими зовнішніми стінками. Більш того, затребуваність вікон з профілю класу Б значно вище. За рахунок оптимальної ціни такі вікна доступніше споживачам, а також частіше стають переможцями муніципальних конкурсів та комерційних тендерів на скління різних об’єктів.

       5. Пластикові вікна з профілю класу Б представлені тільки у низькому ціновому сегменті

      Це неправда. Оскільки за своїм технічним характеристикам профілі класу Б ідентичні профілем класу А, їх використовують для виробництва пластикових вікон в різних цінових сегментах. Наприклад, в лінійці продуктів «Компанії РОС», провідного  виробника вікон та дверей з ПВХ, – профільні системи класу А і класу Б, представлені марками KomPen, розрахованої на середньоціновий сегмент, і WinTech, призначеної для тих, хто віддає перевагу преміальним товарам.

       Якщо у Вас виникли питання, це чудово, залиште коментар або звертайтесь до нас і ми Вам відповімо на всі Ваші запитання!

2 коментарі: П’ять помилок про пластикові вікна з профілю класу Б

 • НастяNo Gravatar:

  Все это не ошибки,а правда.Профиль класса А лучше по всем показателям.
  По теплоизоляции,звукоизоляции,прочности и т.д.
  Не зря профили поделили на классы.
  Просто нужно предлагать полноценный продукт,а не доказывать полноценность своих поделок.

  • adminNo Gravatar:

   Бесспорно, но не все могут позволить переплачивать за класс профиля, в основном люди знают за что платят, ведь менеджеры по продажам окон все объясняют. И вообще, по моему мнению, в окне самое важное это стеклопакет, вот на чем действительно не нужно экономить.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины