Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

aluminium-doors10 aluminium-doors11 aluminium-doors2 aluminium-doors3

      Сьогодні споживачам доступні з профілю класу А і класу Б, що відрізняються між собою товщиною зовнішньої стінки профілю. Прийнято вважати, що зменшення стінки призводить до погіршення споживчих властивостей і зниження терміну експлуатації виробу. Проте чи так це насправді? Які ж твердження по двох класах вірні, а які помилкові?

     1. За зменшенням товщини зовнішньої стінки профілю стоїть бажання виробників знизити витрати на виробництво

     Дійсно, рішення зробити профіль більш тонким пояснюється прагненням зменшити витрати дорогого полівінілхлориду, з якого роблять пластиковий профіль, і, таким чином, зробити пластикове вікно більш доступним.

     Перші пластикові вікна «пакували» у рами з з товщиною стінок, яка доходить до 5 мм: за рахунок збільшення товщини стінок компанії добивалися міцності профілю, виробленого з м’якого полівінілхлориду. Однак чим більше використовувалося вихідного матеріалу, тим вище виявлялася ціна на виріб, тому виробники шукали спосіб, який би дозволив забезпечити міцність профільної системи та знизити витрати виробництва.

      З часом інноваційне рішення було знайдено – поліпшити властивості полівінілхлориду і зменшити витрачання дорогого матеріалу вдалося завдяки використанню хімічних добавок. Віконний профіль став трохи більш тонким, але завдяки новій рецептурі і унікальній внутрішньої геометрії, зберіг всі властивості попередника – чудову теплоізоляцію, міцність, якість поверхні.

      2. Профілі з тоншою стінкою менш міцні, легко деформуються при низькій температурі, руйнуються при сильному механічному впливі і швидше зношуються

      Твердження не відповідає істині.  Згідно з ДСТУ Б В.2.6-15-99,  ГОСТ 30674 по віконним блокам і ГОСТ 30674 по ПВХ-профілів, номінальна товщина стінки профілю класу А складає 3 мм, а класу Б – 2,5 мм. Різниця в товщині зовнішніх стінок в 0,5 мм не впливає на споживчі властивості пластикового вікна – ГОСТ пред’являє однакові вимоги до якості профілів або віконних конструкцій з них. Товщина стінки не вказана в переліку критеріїв якості.

      Віконні профілі класів А і Б однаково міцні, стійкі до атмосферних впливів, перепаду температур, служать протягом усього терміну експлуатації, більше 40 років, а також однаково монтуються (за ДСТУ технологія монтажу пластикових вікон з профілів різних класів одна й та сама).

      3. Профілі класу Б через більш тонкої зовнішньої стінки мають слабкіші теплоізоляційні властивості

      Черговий міф, оскільки на теплоізоляційні властивості – одну з головних характеристик вікна – впливає не товщина зовнішньої стінки профілю, а ширина всього ПВХпрофіля і кількість камер. Так, чим ширше профіль і чим більше в нього камер, що утримують тепло в приміщенні і не пропускають холод з вулиці, тим він «тепліше».

       4. Профілі класу Б призначені тільки для об’єктного будівництва

       Одна з найбільш поширених помилок. Оскільки ДСТУ пред’являє одні й ті ж вимоги до віконних конструкцій незалежно від типу профілю, то пластикові вікна з профілю класу Б рекомендовані до використання в тих же випадках, що і вікна з більш товстими зовнішніми стінками. Більш того, затребуваність вікон з профілю класу Б значно вище. За рахунок оптимальної ціни такі вікна доступніше споживачам, а також частіше стають переможцями муніципальних конкурсів та комерційних тендерів на скління різних об’єктів.

       5. Пластикові вікна з профілю класу Б представлені тільки у низькому ціновому сегменті

      Це неправда. Оскільки за своїм технічним характеристикам профілі класу Б ідентичні профілем класу А, їх використовують для виробництва пластикових вікон в різних цінових сегментах. Наприклад, в лінійці продуктів «Компанії РОС», провідного  виробника вікон та дверей з ПВХ, – профільні системи класу А і класу Б, представлені марками KomPen, розрахованої на середньоціновий сегмент, і WinTech, призначеної для тих, хто віддає перевагу преміальним товарам.

       Якщо у Вас виникли питання, це чудово, залиште коментар або звертайтесь до нас і ми Вам відповімо на всі Ваші запитання!

2 коментарі: П’ять помилок про пластикові вікна з профілю класу Б

 • НастяNo Gravatar:

  Все это не ошибки,а правда.Профиль класса А лучше по всем показателям.
  По теплоизоляции,звукоизоляции,прочности и т.д.
  Не зря профили поделили на классы.
  Просто нужно предлагать полноценный продукт,а не доказывать полноценность своих поделок.

  • adminNo Gravatar:

   Бесспорно, но не все могут позволить переплачивать за класс профиля, в основном люди знают за что платят, ведь менеджеры по продажам окон все объясняют. И вообще, по моему мнению, в окне самое важное это стеклопакет, вот на чем действительно не нужно экономить.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины