Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors2 aluminium-doors6

Інформація щодо діяльності ПП “Компанія РОС”

   Організація ПП «Компанія РОС» пропонує своїм клієнтам широкий спектр будівельних послуг від проектування та підготовчих робіт до фінального оздоблення фасадів та приміщень будівель, як господарських так і промислових із вводом їх в експлуатацію згідно чинного законодавства у м. Житомирі та області.

     Фахівці компанії допоможуть Вам комплексно виконати великій перелік будівельних робіт, підготувати матеріально-технічну базу для будівництва та здати об’єкт вчасно, згідно за домовленістю з замовником. При необхідності, будівництво проводиться в обмежених міських умовах, у важких умовах коли відсутня необхідна інфраструктура за межами міста, так і в діючих цивільних та промислових будівлях.

– Пріоритетними напрямками діяльності ПП «Компанія РОС» виробництво та монтаж світлопрозорих конструкцій, а саме    мелатопластикових вікон дверей та алюмінієвих фасадів.

– Повний спектр будівельних робіт в промисловій та цивільній сфері, а також малих архітектурних форм;

–  Капітальний ремонт виробничих та офісних приміщень.

    ПП «Компанія РОС» приділяє особливу увагу до якості виконання робіт, дотриманню норм і вимог від проекту до здачі об’єкта, що є вкрай важливим фактором в області цивільного та промислового будівництва.

    Застосування комплексного підходу до будівництва, без необхідності пошуку підрядників і звернення до інших фахівців, допоможе заощадити Вам кошти. ПП «Компанія РОС» володіє дозволами на виконання практично будь-яких видів робіт, а так само всі необхідні для цього кошти, матеріали і кваліфікований персонал.

    Клієнти компанії незмінно залишаються задоволені результатами проведених робіт і рекомендують послуги ПП «Компанія РОС» своїм друзям і партнерам по бізнесу.

    На сторінці інформації про компанію ви можете ознайомитися з наявними у фірми дозволами на будівництво, ліцензіями та сертифікатами, або ви можете відразу перейти в цікавий для вас розділ про послуги компанії.

     Зателефонувавши нам по телефону або зв’язавшись по e-mail, Ви отримаєте відповідь на будь-яке вас питання, що стосується запропонованих та надаваних нами послуг.

     З повагою директор ПП «Компанія РОС»     Саюк О. В.Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины