Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors1 aluminium-doors2 aluminium-doors5

Для нас не існує “великих” абомалих” клієнтів

     Погодьтесь, доволі часто в житті ми спостерігаємо ситуації, коли «увага продавця напряму залежить від розміру Вашого гаманця».

      Купуючи якусь недорогу дрібницю, Ви не завжди отримуєте достатньо уваги на противагу тому, коли вартість Вашої покупки породжує приємну посмішку, показову доброзичливість та бажання якнайшвидше продати Вам товар.

     Ми однаково дбайливо відносимося до кожного Клієнта, незалежно від об’єму замовлення, однаково якісно надаємо послуги, та прагнемо запропонувати найкращі рішення, що задовольняють оптимальному співвідношенню якість/ціна. Створюємо всі умови, щоб Вам було зручно, приємно та вигідно працювати з нами, незалежно від того Ви проживаєте в Житомирі чи Житомирській  області.

     ПП”Компанія “РОС” відкидає поняття  “розміри” замовлення та завжди і для всіх гарантує вигідну пропозицію, якісний товар, комплексне сервісне обслуговування.

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины