Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors2 aluminium-doors9

      У наш час нестабільної кліматичної ситуації, усе більш актуальним стає питання облаштування будинку, як єдиного місця, де можна врятуватися від непередбачуваності погоди. Якщо літня спека виснажує небувалими температурами, знаходячись в задушливому офісі, рахуєш хвилини, коли вже опинишся вдома. Але спека неначе переслідує,  і, не отримавши очікуваної прохолоди, розумієш, що твій будинок – не та фортеця, про яку мріяв. Або ж замість того, щоб в морозний вечір, після робочого дня  опинитися в теплі, відчувати себе в безпеці, вимушений укутуватись в три ковдри. Саме час замислитись, що ж ми робимо не так.

     Придбання дорогого устаткування для підтримки штучного клімату не приносить очікуваного ефекту? Висновок очевидний – дорогий обігрівач не в змозі обігріти всю вулицю. За даними досліджень, найбільша питома вага втрати тепла належить вікнам

Схема втрати тепла

Схема втрати тепла

     Ефективність обігріву приміщення багато в чому залежить не від інтенсивності роботи обігрівача, а від кількості тепла, яке залишається в межах будинку. Максимального результату в цьому випадку можна добитися, використовуючи ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ СКЛОПАКЕТИ, що діють за принципом теплового щита (дзеркала).

    Спеціальне срібне напилення на поверхні скла запобігає витоку тепла з приміщення в холодні часи року, зберігаючи його у вашому будинку.

Схема роботи склопакета в зимовий час

Схема роботи склопакета в зимовий час

    В період спеки літом, дана технологія дозволяє захищати ваше житло від перегріву, відбиваючи частину  сонячних променів.

Схема роботи склопакета в літній час

Схема роботи склопакета в літній час

     Важливим показником якості віконного склопакета є характеристика шумоізоляції. Пониження проникнення шуму в будинок особливо гостро, якщо вікно виходить на жваву вулицю. Звукоізоляція у звичайного двокамерного склопакета вища, проте, теплосбереження помітно програє енергозберігаючому склопакету.  При цьому вага двокамерного склопакета приблизно в 1,5 рази вище енергозберігаючого, що негативно позначається на терміні експлуатації фурнітури вікна. Для оптимального використання віконних систем з покращеними звукоізоляційними властивостями, без збитку теплосбегерающим характеристикам, Вам пропонується подвійний склопакет  з срібним покриттям на одному із шибок. Коефіцієнт звукоізоляції в даному випадку дорівнює коефіцієнту звукоізоляції звичайного двокамерного склопакета, проте, опір теплопередачі помітно вище.

     Використання склопакета з i-склом істотно зменшує кількість ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, яке негативно впливає на рослини, повітря, та призводить до вицвітання меблів та шпалер. Таким чином, вікна зберігають  не тільки тепло, а ще й кольори у Вашому житті.

     Для того, щоб на практиці відчути ефективність і переваги енергозберігаючого покриття, ми запрошуємо Вас відвідати офіс «Компанії РОС». На спеціалізованому апараті для імітації теплових процесів кімнати, Ви зможете власноруч відчути знижену теплопровідність енергозберігаючого склопакета.

Давайте підрахуємо приблизну економію Ваших коштів, при використанні енергозберігаючих склопакетів.

     Поліпшення теплоізоляційних властивостей вікон, за рахунок використання енергозберігаючих склопакетів, дозволить Вам значно знизити витрати на підтримку штучного клімату впродовж всього року, забезпечити комфорт і затишок у Вашому будинку.

    Представимо наочно, яка економія виходить в результаті. Якщо для вхідних даних розглядати приміщення з площею застеклення 15 м², що обігрівається за допомогою газового котла, що працює на  природному  газі, з середньою температурою усередині приміщення +25°, і -10° на вулиці.  Віконні конструкції чинять опір витокам тепла, тому їх теплозахисні властивості оцінюють величиною, званої опором теплопередачі. Опір теплопередачі показує, яка кількість тепла піде через квадратний метр конструкції,  при заданому перепаді температур.

     При температурі в приміщенні +25°,  і температурі на вулиці -10°, різниця температур складе +25-(-10)=35. Подальші розрахунки проводяться по формулі Q=ΔT/R, де Q – кількість тепла, що пропускається вікном, ΔT – різниця температур, R – опір теплопередачі. Для звичайного вікна з подвійною  рамою, коефіцієнт опору теплопередачі складає 0,37:

Q=35/0.37=94,6Вт/м, використовуючи наші дані, через вікна в годину виходить 94,6*15=1,42 кВт теплової енергії.

     З розрахунку на весь опалювальний сезон отримуємо1,42(кВт втрат))*24(години в добі)*30(днів в місяці)*7(місяців опалювального сезону)= 7156,8 кВт тепла.Орієнтовно, для здобуття 1 кВт тепла потрібно 0,1 м³ газу, при його ціні 2,24 грн (ціна взята згідно Постанови НКРЕ від 13.07.2010 №812 для помешкань, обладнаних газовим лічильником, та за умови, що річний обсяг споживання газу не перевищує 12000 м³.)

7156,8*0,22= 1574,5 грн. додаткових витрат, на обігрів приміщення при обліку енерговтрат.

    В разі енергозберігаючого склопакета, коефіцієнт опору теплопередачі складає 0,71, при дотриманні умов:Q=35/0.71=49.2Вт/м, 49,2*15=0,73кВт тепла. З розрахунку на опалювальний сезон 0,73*24*30*7=3679,2 кВт тепла, отже, щоб отримати таку кількість тепла потрібно: 3679,2*0,22=809,4 грн.

    Сума чистої економії лише за один опалювальний сезон експлуатації енергозберігаючих склопакетів складає  1574,5грн-809,4грн=765,1 грн.

    Якщо врахувати, що гарантійний термін Вашого вікна складає 5 років,

   Ви економите близько 3800 грн.

Погодьтесь — це немало, як для одних тільки вікон!

     Як бачите, «Компанія РОС» використовує сучасні технології для покращення Ваших умов життя. І саме з думкою про наших клієнтів, ми радимо Вам не зволікати з рішенням придбати у нас нові віконні системи з енергозберігаючими склопакетами. Кожна хвилина зволікань має свою ціну. Не витрачайте свої гроші там, де можна економити. Чекаемо Вас у офісі Компаніі

5 коментарів: Економія з комфортом, або вся правда про енергозберігаючі віконні системи

 • НаталияNo Gravatar:

  Добрый день!
  Спасибо за интересную статью. Экономия – всегда хорошо. Как раз собираемся с мужем поставить новые окна и перейти на автономное отопление.
  Скажите пожалуйста, а можно ли определить какой стеклопакет установлен: простой или энергосберигающий? Есть ли какие то внешние отличия?
  Заранее благодарна за ответ.

  • adminNo Gravatar:

   Доброго времени суток!
   Спасибо за вопрос.
   Безошибочно определить в бытовых условиях какой стеклопакет установлен проще всего при помощи спички или зажигалки.
   Огонёк нужно поднести к стеклопакету, отражение в стекле определяет:
   1. Колличество стекол в стеклопакете (два огня – два стекла, три огня – три стекла и т. д.);
   2. Один из огоньков в стеклопакете (если он у Вас энэргосберегающий) должен быть красного цвета (стекло с напыление серебра), другой – желтого.
   Помните – красный огонёк должен быть вторым (или третим) от Вас, если Вы внутри помещения.
   Спасибо!
   Обращайтесь в “Компанию РОС”. Мы с радостью поможем Вам с выбором.
   Будьте счастливы!!!

 • ЕвгенийNo Gravatar:

  Здравствуйте. Очень интересно было почитать, никогда бы не подумал, что деньги можно экономить на ровном месте. И правда, надо утеплять свой дом, тем более обещают очень холодную зиму. Спасибо ребята, удачи Вам, Вы делаете полезное и хорошее дело! 

 • ОксанаNo Gravatar:

  Скажіть будь-ласка, як енергоскло впливає на кімнатні рослини, тому що є такі чутки ,що квіти погано ростуть.

  • adminNo Gravatar:

   Наскільки нам відомо з ТехУмов та ДСТУ, жодного негативного впливу на кімнатні рослини не виявлено. Навпаки, таке скло більше утримує тепла і зменшує холодопровідність, за рахунок цього рослина повинна рости краще, більш “позитивні” умови для росту рослини :).

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины