Вікна взагалі не випускають тепло з квартири?
Насправді будь-яке вікно випускає більше тепла з приміщення на вулицю, чим будь-яка стіна. Тобто, з точки зору енергозбереження, треба будувати будинки без вікон. Проте такий будинок навряд чи буде затишним. Не існує абсолютно теплих вікон. Але, відмітимо, що сучасні вікна в середньому вдвоє ефективніше зберігають тепло у Вашому будинку, ніж старі дерев’яні. Завдяки потужній системі ущільнення з вікон не дме.
Вікна повністю приглушують всі вуличні шуми?
Не повністю і не будь-які. Низькочастотні шуми, наприклад, шум трамвая під вікном, удари відбійного молотка, потужний транспортний гул, дійсно сильно ослаблюється якісними вікнами з якісно зробленими склопакетами, але все одно будуть відчутні. Але не забувайте, як тільки ви відкриєте вікно – вся шумоізоляція зникає. Якщо Ви серйозно вирішили боротися з шумом, варто поклопотатися про кондиціонер.
Вікна абсолютно герметичні?
Насправді герметичність вікон полягає в їх здатності не впускати протяги.
Всередині склопакета знаходиться вакуум?
Словосполучення “вакуумний склопакет” неправильне. Якби в склопакеті дійсно був вакуум, то атмосферний тиск втиснув би скло всередину склопакета, що у свою чергу привело б до виникнення тріщин.
Кращі склопакети – заповнені аргоном?
Теплопровідність ідеальних газів залежить лише від їх тиску. Тобто, що повітря, що аргон – не має значення. Крім того, виникає зустрічне запитання – як без спеціального приладу перевірити наявність аргону в готовому склопакеті?
Чим більша товщина профіля, чим більше у ньому камер – тим краще?
Класичний варіант – трикамерний профіль, два контури ущільнення і двокамерний склопакет – абсолютно виправданий. Не має сенсу нарощувати товщину і складність профілю, адже його теплоопір в середньому і так удвічі більше, чим в склопакета. Якщо ж вікно промерзне – воно у будь-якому випадку промерзне по склу.
Я с вами полностью согласен так оно и есть.