Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors3

взагалі не випускають тепло з квартири?

Насправді будь-яке вікно випускає більше тепла з приміщення на вулицю, чим будь-яка стіна. Тобто, з точки зору енергозбереження, треба будувати будинки без вікон. Проте такий будинок навряд чи буде затишним. Не існує абсолютно теплих вікон. Але, відмітимо, що сучасні вікна в середньому вдвоє ефективніше зберігають тепло у Вашому будинку, ніж старі дерев’яні. Завдяки потужній системі ущільнення з вікон не дме.

Вікна повністю приглушують всі вуличні шуми?

Не повністю і не будь-які. Низькочастотні шуми, наприклад, шум трамвая під вікном, удари відбійного молотка, потужний транспортний гул, дійсно сильно ослаблюється якісними вікнами з якісно зробленими склопакетами, але все одно будуть відчутні. Але не забувайте, як тільки ви відкриєте вікно – вся шумоізоляція зникає. Якщо Ви серйозно вирішили боротися з шумом, варто поклопотатися про кондиціонер.

Вікна абсолютно герметичні?

Насправді герметичність вікон полягає в їх здатності не впускати протяги.

Всередині склопакета знаходиться вакуум?

Словосполучення “вакуумний склопакет” неправильне. Якби в склопакеті дійсно був вакуум, то атмосферний тиск втиснув би скло всередину склопакета, що у свою чергу привело б до виникнення тріщин.

Кращі склопакети – заповнені аргоном?

Теплопровідність ідеальних газів залежить лише від їх тиску. Тобто, що повітря, що аргон – не має значення. Крім того, виникає зустрічне запитання – як без спеціального приладу перевірити наявність аргону в готовому склопакеті?

Чим більша товщина профіля, чим більше у ньому камер – тим краще?

Класичний варіант – трикамерний профіль, два контури ущільнення і двокамерний склопакет – абсолютно виправданий. Не має сенсу нарощувати товщину і складність профілю, адже його теплоопір в середньому і так удвічі більше, чим в склопакета. Якщо ж вікно промерзне – воно у будь-якому випадку промерзне по склу.

1 коментар: Правда про металопластикові вікна. Запитання та відповіді про вікна!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины