Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors2 aluminium-doors5

     Перші пластикові вікна з’явилися на українському ринку не так вже й давно. Однак міфів і легенд навколо популярних конструкцій виникло стільки, ніби їм сотні років. Сьогодні ми розвінчуємо найбільш поширені домисли про цей елемент інтер’єру.

Міф № 1. -вікна – це гори сміття та бруду

     Правильніше було б сказати, що монтаж будь-якого вікна, як і всякі будівельні роботи, звичайно, залишає за собою сміття, але зовсім не в тих обсягах, які часто малюються в нашій свідомості. У будь-якому випадку підготуйтеся до установки: приберіть все з підвіконня, звільніть підхід до вікна, приготуйте мішки для сміття, накрийте меблі клейонкою – так ви уникнете осідання пилу.

    Прибирання і винесення сміття входять в обов’язки монтажників. Однак обов’язково обговоріть цей момент з фахівцями і пропишіть цей пункт у договорі.

Міф № 2. Пластикові вікна не екологічні

    Це, мабуть, найпоширеніша помилка. Багатьох насторожує “хімічна” назва матеріалу – полівінілхлорид (ПВХ) і те, що в процесі виробництва в пластик додають свинець.

     Почнемо з того, що екологічність і натуральність – не одне і теж. Незважаючи на те, що ПВХ є продуктом складного хімічного синтезу, він завдяки своїм унікальним властивостям абсолютно безпечний для людини. А якщо ви озирнетеся навколо, то побачите, що за сферами застосування пластик сьогодні – один з найпопулярніших матеріалів. Згадайте, з чого зроблений, наприклад, чайник на вашій кухні. Як правило, з пластику, але хіба це когось насторожує?

     Що стосується свинцю, численні дослідження доводять: у готовому виробі він не несе ніякої загрози. Виробники профілю в даному випадку наводять такий показовий приклад: майже в кожній сім’ї є кришталь, а це не що інше, як скло зі свинцем, причому значно більшою мірою, ніж у пластику. Однак ніхто з нас не вважає його небезпечним для здоров’я.

Міф № 3. Дерев’яні вікна краще пластикових

     Якщо судити по перевагах покупців у багатьох країнах світу, це зовсім не так. Для любителів цифр пропонуємо таку інформацію: в даний час на Заході близько 45% рам – пластикові, 28% – дерев’яні і 25% – алюмінієві.

     “В Європі використання дерев’яних або пластикових вікон – це справа смаку, ніж екології або матеріальних можливостей”.

    До об’єктивних переваг пластикових вікон варто віднести те, що вони практично не вимагають ніякого догляду. У той же час добре відомо, що дерево, навпаки, має властивість вбирати вологу, а тому періодично вимагає фарбування.

Міф № 4. Кращі вікна роблять у Європі

    Дійсно, європейці мають великий досвід у виробництві ПВХ-профілю. Однак, враховуючи перспективність розвитку українського віконного ринку, багато найбільших світових розробників відкривають заводи в нас у країні, адаптуючи свої технології під місцевий клімат. Адже вікна, зроблені для німецьких / французьких / італійських погодних умов, не завжди підходять для українських реалій.

    У будь-якому випадку зазначимо, що визначальну роль грає не місце розташування виробництва профілю, а технології і якість сировинної суміші.

Міф № 5. Шість камер краще, ніж три

     Кількість камер – порожнин, розділених перегородками – в конструкції профілю впливає на теплозахисні властивості готового вікна. Дійсно, чим більше камер, тим вище цей показник. Однак для звичайних міських умов цілком підійдуть вікна з трикамерного профілю. За ступенем теплозахисту фахівці порівнюють їх зі стіною товщиною в дві цеглини. Як показує статистика продажів, в даний час в Україні найбільш популярні саме трикамерні ПВХ-вікна.

     П’яти-, шести-і навіть семікамерние конструкції завдяки збільшеному коефіцієнту опору теплопровідності оптимальні для холодних регіонів. Тому якщо ви не живете в умовах Крайньої Півночі, то для ваших вікон цілком достатньо буде і трикамерного профілю.

Міф № 6. ПВХ-вікна не “дихають”

      Багато хто вважає, що ПВХ-конструкції не “дихають”, внаслідок чого на них з’являється конденсат. Очевидно, що за законами фізики запотівання вікна може спостерігатися на склі в будь-якій рамі: дерев’яної, пластикової або алюмінієвої. Ні один матеріал сам по собі його не викликає.

     Справа в тому, що часто провітрювання будівель, побудованих за радянських часів, трималося, в числі іншого, на нещільних стиках між вікнами і стіною. І в цьому відношенні вікна “дихали”. Але була в такій “вентиляції” і зворотна сторона: постійні протяги, що викликають хронічні застуди.

     З установкою ж герметичних вікон “продування” приміщення через щілини і “нещільності” припиняється і вся зайва волога конденсується на охолоджених поверхнях – шибках. Уникнути цього просто: достатньо провітрювати приміщення 2 рази на день по 5 хвилин. Система ступеневої щілинного провітрювання, встановлена ​​на ПВХ-конструкціях, ще один варіант вирішення проблеми.

Міф № 7. У всіх ПВХ-вікон стандартний колір і форми

      Звичайно, ні! Інше питання, що саме до білих виробів стандартних конструкцій звикла більшість споживачів. Між тим, сьогодні фантазія практично нічим не обмежена. В даний час профіль можна ламінувати кольоровою плівкою. Наприклад, РЕНОЛІТ пропонує більше 15 відтінків на вибір.

      Що ж до форми, то поруч із звичними “прямокутниками” пластикове вікно може бути квадратним, у вигляді арки і навіть круглим. Адже віконний профіль завдяки таким своїм якостям, як гнучкість і еластичність, дозволяє втілити будь-які задуми та фантазії.

Міф № 8. Пластиковий профіль з часом жовтіє

      І на цей раз давайте не будемо вірити чуткам, а розглянемо факти. Справа в тому, що властивості майбутнього виробу визначають добавки, використовувані в його виробництві. Якісні аддитиви забезпечують білосніжний колір вікна на весь термін його служби. Лідери у виготовленні добавок – австрійські фірми. Провідні виробники працюють за рецептурою сировинної суміші, розробленої спеціально для вітчизняних умов експлуатації.

      Якщо ж компанія економить на добавках, гарантії, що ваші вікна збережуть свій білосніжний колір, немає. Висновок простий: необхідно купувати віконні конструкції перевірених виробників ПВХ-профілю.

Міф № 9. Матовий профіль швидше брудниться

      Однозначно стверджувати це про матовий профіль не можна. Але стежити за його чистотою необхідно. Втім, різниці в догляді за матовим і глянсовим профілем немає: для цих цілей ви можете використовувати звичайні мильні розчини. Не варто тільки застосовувати бензин, розчинник або кислоти. Вони можуть пошкодити пластик і розчинити речовини, що стабілізують поверхню і оберігають її від зміни кольору.

     Крім того, матовий профіль зручний тим, що на ньому не видно відбитки пальців і дрібні подряпини.

Міф № 10. ПВХ-вікна занадто дорогі

     Як і будь-які гарні вироби, ПВХ-вікна коштують не дуже дешево, але й не так дорого, як це було в 90-ті роки, коли вони тільки з’явилися на вітчизняному ринку. Крім того, порівнюючи вартість пластикових вікон з аналогічними за якістю дерев’яними, можна зробити висновок, що перші обійдуться значно дешевше других.

     До того ж на практиці пластикові вікна здатні в значній мірі відшкодувати понесені витрати. Всім відомо, що основні витрати на комунальні платежі припадають в Україні на опалення. Завдяки своїм властивостям герметичні пластикові вікна здатні значно знизити енерговтрати житла, на які доводиться іноді до 50% всіх витрат!

      Якщо ви хочете раз і назавжди розпрощатися з усіма міфами про пластикові вікна, згадайте стару приказку: “Краще один раз побачити, ніж сто разів почути”. Встановивши пластикове вікно у своїй квартирі, Ви самі переконаєтеся, як багато навколо них створено міфів!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины