Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors1 aluminium-doors3

http://www.oknatut.ru/pub/uploads/okn15711_1.jpg     Уявити свій будинок, новий або після ремонту, без пластикових вікон сьогодні не можливо. Хоча багато хто з вас напевно застали часи, коли років 20 тому про таке диво чули тільки обрані світу цього.

    На сьогоднішній день технологія їх виробництва настільки спростилися, що покупка і встановлення склопакетів (і саме таку другу назву мають сьогодні ) перетворилася в звичайну справу. Та й фірм, що пропонують подібні послуги розвелося на ринку надзвичайно багато, на жаль, часто не найкращої кваліфікації. І ті з фірм, які клепають «на коліні» підривають довіру до чесних гравців ринку, таких як “Компанія РОС”.

    Тому користуватися потрібно лише послугами перевірених і досвідчених фірм, а не намагатися заощадити. Благо, ціни на вікна гідної якості сьогодні стали доступними, як ніколи.

     Отже, що ж лежить в основі пластикового вікна? Правильно, саме пластик. ПВХ (він же полівінілхлорид) відомий настільки давно, що встиг проникнути в усі сфери нашого з вами життя – від технічних упаковок до медицини. Винайдений на початку 19 століття і лише ціле століття по тому він отримав своє перше визнання.

     Перші ідеї про виготовлення вікон з пластика не те, щоб з тріском провалилися, але й особливого ентузіазму не зустріли. Причини тут дві.

     Перша – людський фактор. Ригідність і ортодоксальність прийнятих у суспільстві стереотипів заважала перейти зі скла на пластик. «Ну звикли ми так! І змінювати нічого не хочемо », – вигукували здивовані люди.

     Другий фактор тільки зміцнював дію першого: якість перших виробів із пластику було таким невисоким, що не могли витримувати вплив факторів зовнішнього середовища, такі вікна : тріскалися, гнулися, псувалися одним словом. Погодьтеся, покручено-поламане вікно, з якого свистить повітря, – слабкий аргумент на користь новинки.

http://www.oknatut.ru/pub/uploads/okn15711_2.jpg      Але йшли роки, якість росла, свідомість людей поступово перебудовувалася, і ось вже процес, як кажуть, пішов. Спочатку вони представляли собою конструкції з металу, зашиті в пластик різного ступеня м’якості, але в середині 20 століття вони почали свій хід по Європі (пілотом стала Німеччина, де хитрі маркетологи буквально всунули силоміць щасливому клієнту таке вікно) та США. До кінця ж другої третини 20 століття в результаті застосування сполук титану і багатьох інших речовин покращилася якість і термін служби таких виробів. А ще трохи пізніше на весь зріст постало питання екологічної безпеки, через що в технологічні основи процесу виготовлення були внесені серйозні корективи.

 

     Головними перевагами перед старими скляними вікнами із класичними віконними рамами були і є наступні:

  1.     Склопакети міцніші, ніж скло, і стійкіші до агресивного середовища.
  2.     Немає потреби заклеювати на зиму вікна (всі пам’ятають цей ритуал всієї країни восени, і потім зворотній ритуал – навесні, а у деяких хто запізнився – і влітку), герметичність досить висока. А з часом “просівше” вікно можна підтягнути і зміцнити абсолютно елементарним чином.
  3.     Відмінна звукоізоляція. Відкриваючи таке вікно, можна і оглухнути – настільки різко вриваються всі звуки, які старанно блокуються щільною пластиковою «завісою».
  4.     Збереження тепла, як результат герметичності, багатокамерні та інші сучасні технології зберігають кожну калорію тепла в квартирі.
  5.     Легкість обслуговування і догляду.
  6.     Довгий термін експлуатації.

     А якщо врахувати, що не тільки вікна, а й балкони із пластику користуються неймовірною популярністю, то є всі приводи для радості.

Купа позитивних якостей пластикових вікон допомагають заощаджувати, і значною мірою підвищити рівень комфорту. Так що слід відкинути всі сумніви, вибрати НАС, як найбільш якісну марку, компанію-виробника, продавця і монтажника! І тоді приємне сонячне світло литиметься через красиві вікна, радуючи всіх навколо.

З нами працювати просто і легко.

Переконайтесь в цьому…

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины