Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС

http://www.oknatut.ru/pub/uploads/okn15711_1.jpg     Уявити свій будинок, новий або після ремонту, без пластикових вікон сьогодні не можливо. Хоча багато хто з вас напевно застали часи, коли років 20 тому про таке диво чули тільки обрані світу цього.

    На сьогоднішній день технологія їх виробництва настільки спростилися, що покупка і встановлення склопакетів (і саме таку другу назву мають сьогодні ) перетворилася в звичайну справу. Та й фірм, що пропонують подібні послуги розвелося на ринку надзвичайно багато, на жаль, часто не найкращої кваліфікації. І ті з фірм, які клепають «на коліні» підривають довіру до чесних гравців ринку, таких як “Компанія РОС”.

    Тому користуватися потрібно лише послугами перевірених і досвідчених фірм, а не намагатися заощадити. Благо, ціни на вікна гідної якості сьогодні стали доступними, як ніколи.

     Отже, що ж лежить в основі пластикового вікна? Правильно, саме пластик. ПВХ (він же полівінілхлорид) відомий настільки давно, що встиг проникнути в усі сфери нашого з вами життя – від технічних упаковок до медицини. Винайдений на початку 19 століття і лише ціле століття по тому він отримав своє перше визнання.

     Перші ідеї про виготовлення вікон з пластика не те, щоб з тріском провалилися, але й особливого ентузіазму не зустріли. Причини тут дві.

     Перша – людський фактор. Ригідність і ортодоксальність прийнятих у суспільстві стереотипів заважала перейти зі скла на пластик. «Ну звикли ми так! І змінювати нічого не хочемо », – вигукували здивовані люди.

     Другий фактор тільки зміцнював дію першого: якість перших виробів із пластику було таким невисоким, що не могли витримувати вплив факторів зовнішнього середовища, такі вікна : тріскалися, гнулися, псувалися одним словом. Погодьтеся, покручено-поламане вікно, з якого свистить повітря, – слабкий аргумент на користь новинки.

http://www.oknatut.ru/pub/uploads/okn15711_2.jpg      Але йшли роки, якість росла, свідомість людей поступово перебудовувалася, і ось вже процес, як кажуть, пішов. Спочатку вони представляли собою конструкції з металу, зашиті в пластик різного ступеня м’якості, але в середині 20 століття вони почали свій хід по Європі (пілотом стала Німеччина, де хитрі маркетологи буквально всунули силоміць щасливому клієнту таке вікно) та США. До кінця ж другої третини 20 століття в результаті застосування сполук титану і багатьох інших речовин покращилася якість і термін служби таких виробів. А ще трохи пізніше на весь зріст постало питання екологічної безпеки, через що в технологічні основи процесу виготовлення були внесені серйозні корективи.

 

     Головними перевагами перед старими скляними вікнами із класичними віконними рамами були і є наступні:

  1.     Склопакети міцніші, ніж скло, і стійкіші до агресивного середовища.
  2.     Немає потреби заклеювати на зиму вікна (всі пам’ятають цей ритуал всієї країни восени, і потім зворотній ритуал – навесні, а у деяких хто запізнився – і влітку), герметичність досить висока. А з часом “просівше” вікно можна підтягнути і зміцнити абсолютно елементарним чином.
  3.     Відмінна звукоізоляція. Відкриваючи таке вікно, можна і оглухнути – настільки різко вриваються всі звуки, які старанно блокуються щільною пластиковою «завісою».
  4.     Збереження тепла, як результат герметичності, багатокамерні та інші сучасні технології зберігають кожну калорію тепла в квартирі.
  5.     Легкість обслуговування і догляду.
  6.     Довгий термін експлуатації.

     А якщо врахувати, що не тільки вікна, а й балкони із пластику користуються неймовірною популярністю, то є всі приводи для радості.

Купа позитивних якостей пластикових вікон допомагають заощаджувати, і значною мірою підвищити рівень комфорту. Так що слід відкинути всі сумніви, вибрати НАС, як найбільш якісну марку, компанію-виробника, продавця і монтажника! І тоді приємне сонячне світло литиметься через красиві вікна, радуючи всіх навколо.

З нами працювати просто і легко.

Переконайтесь в цьому…

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины