Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors6 aluminium-doors8

      Зі створенням першого в світі житла стало зрозуміло, що без вікна не обійтися. Проте все, що є складовою частиною будинку, повинно бути не тільки красивим і практичним, але й безпечним. Найстрашніше лихо для мешканців – це пожежа. Пожежні впевнені, її розвиток залежить від вікон і, зокрема, від матеріалу, з якого вони виготовлені. Дерев’яні рами легко спалахують. Якщо лопаються шибки, то збільшення припливу повітря підтримує і посилює вогонь. Це характерно саме для дерев’яних вікон. А що з пластиковими?

      З появою віконних конструкцій нового покоління, виготовлених з полівінілхлориду (), вікно перестало бути джерелом небезпеки при виникненні пожежі. Нульовий індекс поширення полум’я, зазначений в технічних характеристиках вікон з полівінілхлориду – показник, який говорить про негорючість матеріалу. Температура розм’якшення поліхлорвінілу від 175 ° С до 186 ° С. В міститься 75% зв’язаного хлору, який протидіє поширенню вогню. У порівнянні з деревиною, виділяє значно менше тепла при горінні. З упевненістю можна сказати, що віконні конструкції з такого сучасного матеріалу, як полівінілхлорид, не підтримують горіння при відсутності джерела вогню.

      При горінні ПВХ не виділяє смертельно шкідливі речовини. Хлороводень має їдкий запах і легко виявляється. До того ж він реагує з водяними парами і утворює соляну кислоту. Концентрація настільки незначна, що для здоров’я людей вона безпечна. Монооксид вуглецю, так званий чадний газ без запаху, виділяється при горінні деревини теж, так що говорити про небезпеку речовин, що виділяються саме з полівінілхлориду при горінні, не потрібно. Цей матеріал більш безпечний, ніж дерево.

      Вакуумні склопакети є хорошими теплоізоляторами. Якщо в квартирі або офісі почнеться пожежа, подвійний або потрійний склопакет «задушить» його. Склопакет – це конструкція з двох або більше шибок. Якщо перше скло від сильного перепаду температур лопне, друге не дасть поширитися вогню – його температура набагато повільніше наблизиться до критичної.

http://www.oknatut.ru/pub/uploads/okn16611_2.jpg

      Для офісів, під зав’язку начинених комп’ютерною технікою проблема пожежі – головна. Для того, щоб попередити загоряння, застосовуються вогнегасники, автоматична пожежна сигналізація. У тому числі і склопакети з високим класом вогнестійкості. Існують спеціальні протипожежні стандарти для віконних конструкцій з полівінілхлориду.
Пожежі не виникають там, де їх не провокують.

      Потрібно запам’ятати, що пластикові підвіконня не призначені для установки на них гарячих предметів – прасок, електрощипці та інших, а комп’ютери обов’язково потрібно вимикати після закінчення роботи. Не потрібно створювати ризикованих ситуацій, і пожежна безпека завжди буде на висоті.

Звертайтесь до офісів компанії для додаткових консультацій!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины