Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

aluminium-doors1 aluminium-doors11 aluminium-doors7 aluminium-doors9

http://www.oknatut.ru/pub/uploads/okn30811_1.jpg      Отже, Ви зібралися самі встановити відкоси. Робота ця фізично і технічно не складна, але вимагає певних витрат часу (на демонтаж старого і монтаж нового стандартного вікна , йде така ж кількість часу). У непрофесіоналів це займе близько 3-4 годин вільного часу на одне вікно. Спочатку розглянемо, що вам для цього потрібно:

     Матеріали: пластикова панель, пластикові куточки, будівельний клей «рідкі цвяхи», силіконовий герметик (білий) або рідкий пластик.

     Коментарі: якщо у вас пластик вікна матовий, купуйте матові панелі, якщо глянсовий – глянцеві; пластикові панелі в стандарті йдуть практично на всіх будринках і магазинах від 3-ох метрів, тому перед покупкою заміряйте всі параметри віконного отвору (не забудьте глибину! ); рідкий пластик надійніше і міцніше силіконового герметика, при застиганні він стає практично єдиним цілим з панеллю і рамою вікна, але користуватися ним потрібно дуже оперативно, зважаючи на те, що він дуже швидко засихає, тому для людей роблять це перший раз, настійно рекомендую скористатися силіконовим герметиком, якщо у вас немає будівельно-ювелірних здібностей, куточки краще вибирати від 25-их); піну краще використовувати однокомпонентну (витрата менше).

     Інструмент: електролобзик або спеціальна ножівка по пластику з маленькими зубами, ножівка по металу (обов’язково потрібна, в тому випадку якщо у вас немає ножівки по пластику), стусло, пістолет для клею, кутомір (малка), ніж (канцелярський або кухонний), перфоратор або скарпель з молотком (потрібні в тому випадку, якщо у віконному отворі є виступи, які перешкодять панелі встати рівно до краю стіни щодо рами), рулетка, олівець, малярський скотч (зручний тим, що після нього не відриваються шпалери, і не залишаються сліди забруднень на панелі і рамі).

     Коментарі: при роботі з панеллю «мама-тато» не ставте на електролобзик полотна з великими зубами – вони пластик будуть дерти нещадно, аж до великих сколів через що доведеться викинути заготовку.

приступаємо:

Підготовка віконного отвору до монтажу

      Беремо ніж і на відстані 0,5 см. від рами робимо неглибокий виріз 1,5 см. в піні, паралельно верхньому і бічним профілям, під кутом до рами. Все що вирізали – вичищаємо (руками швидше). Перевіряємо проріз на небажані виступи, можна зробити це картонкою (у кого хороший окомір, може цього не робити): один кінець вставляємо в ваш виріз і притискаємо до кромки стіни. Де картонка вигнулась, там і збивайте. Можна це робити і з заготівлею, а не з картонкою, але з огляду на те, що лінія кромки стіни може змінитися – краще застерегтися. Важливо щоб отвір був чистий від всякого роду пилу і бруду.

     Коментарі: захисну плівку з рами вікна знімати не треба.

Замір, виготовлення і монтаж верхньої заготовки з панелі

      Це важливо! Першою заготовкою завжди є – верхня. За допомогою рулетки заміряємо довжину внутрішньої верхній частині прорізу (тієї, яка ближче до рами). Обов’язково вимірюємо, навпаки крайній правій і крайньої лівої точок рами глибину верхній частині прорізу. Вимірюємо довжину зовнішньої верхньої частини отвору (кромка стіни). Потім беремо кутомір і вимірюємо, правий або лівий кут переходу з верхньої внутрішньої частини отвору, у верхню зовнішню (опирається ліктями товстої частиною кутоміра на раму, а тонкої заводимо у верхній кут), і фіксуємо. Робимо відмітку глибини на панелі, з того боку, у якої виміряли кут.
Замір, виготовлення і монтаж верхньої заготовки з панелі

http://www.oknatut.ru/pub/uploads/okn30811_2.jpg       Докладаємо кутомір товстої частиною до краю панелі і отриманий кут (тупий) доводимо до позначки глибини. Робимо відмітку глибини для іншого краю заготовки і з’єднуємо їх розміром довжини зовнішньої верхньої частини прорізу. Тепер відзначаємо довжину внутрішньої частини отвору по краю панелі від розміченого кута і з’єднуємо довжини відрізком. Повинна вийти трапеція або подібність. Вирізаємо електролобзиком або ножівкою по пластику. Перевіряємо, підійшла Чи є у вас заготовка за розмірами. Для цього вставляємо виступом в проріз в піні, а пазом впираємося в край рами і постукуємо несильно долонею так, щоб не було щілини між заготівлею і рамою. Чи не влазить, рихтуємо. Якщо від кромки стіни до зовнішнього краю заготовки до 1,5 см., нічого страшного, це закриється куточком. Зайшла, притискаємо до верху, фіксуємо малярським скотчем один раз. Тримається, залишаємо на місці.

       Коментарі: Через ймовірності помарок (сліди олівця погано видаляються з пластика) всі розмітки краще не проводити з лицьового боку панелі; для зручності монтажу, глибини краще розмічати з боку панелі «тато», не забудьте виміряти виступ «тата», щоб не було плутанини з глибинами; завмер, виготовлення і подальший монтаж, краще робити вдвох (особливо для трьох – секційного вікна).

      Готуємо пістолет з клеєм, збовтуємо піну, робимо не менше трьох нарізок з малярного скотча – кожна по 15-20см. Відчіплює скотч з заготівлі та відгинаємо її вниз. Заливаємо ближче до рами і посередині піною. Сильно не старайтеся, тут це потрібно тільки для створення ребер жорсткості. Беремо пістолет з клеєм і точково проклеюємо край заготовки. Щільно притискаємо вгору і фіксуємо на малярський скотч панель до стіни.

Замір, виготовлення і монтаж бічних заготовок з панелі

http://www.oknatut.ru/pub/uploads/okn30811_3.jpg      При вимірі бічних заготовок є свої тонкощі. Якщо у вас підвіконня встановлений під кутом 88-102 градуса по відношенню до рами вікна, то слід виміряти довжину зовнішньої і внутрішньої сторони отвору по відношенню до встановленої верхньої заготівлі, а так же верхню і нижню глибини отвору. Якщо умова з підвіконням не виконується, то вам знадобляться ще й виміри верхнього (рама – верхня заготовка) і нижнього (рама – підвіконня) кута. Будьте обережні у вимірах! Недобір може привести до великих і непоправних щілинах в стиках.

Проробляємо ті ж операції, що і з верхньої заготовкою.

Замір, виготовлення і монтаж заготовок з куточків

http://www.oknatut.ru/pub/uploads/okn30811_4.jpg      Точно так як і у панелей, перша заготовка – верхня. Знімаємо захисну плівку на куточку. Заміряємо довжину між зовнішніми стиками кутів панелей. Беремо ножівку, (по металу або по пластику) стусло і вибираємо потрібну конфігурацію кута. Обпилюють з обох сторін. Зріз на куточку 45 градусів повинен йти по діагоналі вгору, тобто при стикуванні сторін верхнього та бокового куточка, зрізи мають скласти 90 градусів. Перевірили, підігнали, все підходить. Зачищаємо зазублини у тих частин заготовки, які ми обпилюють ножівкою. Це потрібно для того, щоб силікон або пластик зміг лягти на щілини. Для бічних куточків робимо заміри, тільки після монтажу верхньої заготовки.

     Спочатку беремо верхню заготовку. Проклеюємо поточково, відчіпляемо скотч, який залишився після фіксації панелей. Притискаємо куточок і фіксуємо на скотч. Аналогічно і з бічними.

     Ви зробили: «ура!», Але все-таки зовнішній вигляд вашого твору вас зовсім не радує, деяких навіть шокує. Що далі?

Закладення швів і щілин силіконовим герметиком

      Беремо пістолет, вставляємо герметик і, видавлюючи його однією суцільною смугою, нешвидко ведемо уздовж щілини або стику. Після проводимо пальцем так, щоб герметик рівномірно розподілився по щілині або стику. Закладаємо всі види з’єднань: куточок – куточок, куточок – підвіконня, панель – панель, панель – рама. Пам’ятайте, якщо ви десь помилилися, то силікон завжди можна відірвати і зробити це заново. По закінченню всіх робіт не можна відкривати вікна протягом 9 годин.

Підсумки

що ми використали для двох-секційного вікна:

Ножівка по пластику – 1шт.
Стислі – 1шт.
Кутомір –  1шт.
Пластикова панель типу «мама-тато» –  1шт., 3м.
Силіконовий герметик – 1шт.
Будівельний клей «рідкі цвяхи» –  1шт.
Пістолет для клею і герметика –  1шт.
Малярський скотч – 1шт.
Куточок –  1шт, 3м.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 


Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в Житомирі



Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины