Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors6 aluminium-doors8

1332920675_sos

     Всім хороші пластикові вікна, проте з настанням холодів люди стикаються з частою проблемою – появою конденсату на рамі профілю-ПВХ, склі. Причин появи конденсату кілька, як і способів усунення цієї проблеми.

     Найпоширенішою причиною запотівання пластикового вікна є різниця температур в приміщенні, усередині склопакета і на вулиці. Повітря з підвищеною вологістю, що заповнює приміщення, досягає температури («точки роси»), при якійводяна пара перетворюється на конденсат. Щоб швидше випала роса, потрібно понизити атмосферний тиск, знизити температуру і збільшити відносну вологість повітря. Змінити показники тиску в домашніх умовах ми не можемо, а ось вплинути на вологість і температуру – цілком.

    Про способи усунення віконної «хвороби»

    Нагрівання

    Щоб позбутися від конденсату на пластикових вікнах, потрібно підвищити температуру в приміщенні. Нагріте повітря буде довго охолоджуватися на поверхні склопакета, не досягаючи «точки роси». Таким чином ви досягнете усунення запотівання пластикового вікна.

    Утеплення

    Монтажники при втановленні відкосів не утеплюють їх, використовуючи пластик лише в декоративних цілях. Також не піклуються вони про обробку бетонних стін, що обрамляють віконний отвір. У результаті холодний вуличне повітря проникає крізь щілини і охолоджує тепле повітря на поверхні пластикового вікна. Утеплюють стіни і відкоси всередині приміщення. Якщо це неможливо, всі роботи проводяться зовні.

image

    Повторна інсталяція

    Конденсат буде з’являтися на поверхні пластикового вікна і внаслідок неякісного монтажу. Занадто великі вентиляційні отвори в пластиковому профілі, а також відсутність необхідної теплоізоляції у віконному блоці призводять до появи вологи.

    Щоб усунути недоліки, доведеться викликати майстрів і встановлювати заново вікно. Самостійно виправити ситуацію не є можливим.

    Теплові штори

     Причиною для запотівання вікна може стати широке підвіконня. Він являє собою своєрідну перепону для теплого повітря: підвіконні радіатори не пропускають його до віконної поверхні. Що робити в цьому випадку? Рекомендується придбати спеціальну теплову штору, яка в період холодів буде нагрівати білявіконне повітря.

    Дешевий профіль

    Випадання конденсату сприяють неякісні, дешеві профілі пластикових конструкцій. Ця причина – одна з найбільш поширених.

    Товщина склопакета

    Так як різниця температур в приміщенні і за вікном значно впливає на утворення конденсату, потрібно встановлювати товсте пластикове вікно. Кількістю камер склопакетів у пластиковому вікні визначається ізоляційна здатність.

image

    Для північних широт оптимальним вибором буде пластикова конструкція з 3-ма шибками і 2-ма склопакетами або 4-ма шибками і 3-ма склопакетами.

    Вологість повітря

    Ще один критерій, про який згадувалося раніше, – відносна вологість повітря. На показники вологості всередині приміщення впливають:

 • витяжка (Витяжка відповідає за циркуляцію повітря в приміщенні. Якщо повітрообмін порушений або практично відсутній, відносна вологість підвищується до такого ступеня, що виникають захворювання і відбувається швидке псування меблів, речей);
 • розташування житлових кімнат (Сирість можна спостерігати в квартирах, розташованих на самих нижніх або найвищих поверхах. У першому випадку вплив робить підвал, а у другому випадку – технічний поверх або дах будинку);
 • вік приміщень (у нових будинках протягом 2-х років відбувається активне випаровування вологи з поверхні стін).

    Якщо вологість у вашому будинку підвищена через неправильну циркуляції повітря, налагодьте роботу витяжки. Проблеми із-за особливого розташування житлових кімнат – проведіть максимальну теплоізоляцію стін. Що стосується новобудов, то тут допоможе тільки щоденне провітрювання кімнат.

    Маленька хитрість

    Якщо ви не знаєте, скільки шибок знаходиться в пластиковому вікні, скористайтеся маленької народної хитрістю. До поверхні вікна потрібно піднести відкритий вогонь (сірник, запальничка) і підрахувати кількість віддзеркалень від скла. Скільки віддзеркалень – стільки шибок.

    Кількість склопакетів завжди буде менше на одну одиницю, ніж кількість шибок. Так, якщо ви нарахували 4 скла, то у вас пластикове вікно з 3-ма склопакетами і т.д.

    А якщо Вам потрібно дізнатись чи у Вас ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ склопакет прочитайте пораду з однієї з наших статей

    Дякую Вам і до нових зустрічей! Бажаю Вам робити правильний вибір правильних вікон. 😉

http://www.diarioartesgraficas.com/wp-content/uploads/2010/05/windowcond2.jpg

4 коментарі: Якщо пластикові вікна запітніли. Як позбавитись від конденсату

 • сергійNo Gravatar:

  дайте порад, як мені усунути конденсат на вікнах. на стіклопакеті в низу біля рами льод на всіх вікнах, яка може бути причина, вікна в мене від фірми tepla, підскажіть будь-ласка

 • НаталяNo Gravatar:

  Встановивши герметичне вікно Ви порушили процес природньої вентиляції. Як наслідок – конденсат, підвищена вологість, можливість виникнення грибка…. Рішення – відновити вентиляцію. Найпростіше, найдешевше і довговічне вирішення – встановлення віконного провітрювача (можно монтувати і вже на втановлене вікно і при виробництві)

 • mc_highloveNo Gravatar:

  Якби ж то вся біда була тільки в природній вентиляції… Здається мені, що вам і вікно встановили з порушеннями всіх норм. Якщо вікно вкривається росою – це порушення температурного режиму в кімнаті. Читайте уважно статтю.
  А щодо віконного провітрювача, то чим він кращий за елементарне мікропровітрювання, яке має бути у вікні Сергія де-юре. Просто потрібно ним хоч інколи користуватись )))

 • ТрасNo Gravatar:

  як утеплювати вікна з зовні пінопластом, яка товщина повинна бути . Наскільки має бути закритий профіль зовні вікна утеплювачем???

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины