Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors8 aluminium-doors9

     Офісні перегородки користуються великою популярністю. І це не дивно, адже це найпростіший спосіб швидко оperegorodka_rosблаштувати робоче приміщення, не вдаючись до важкої артилерії капітального і євро ремонту. Вони дозволяють максимально використовувати корисну площу приміщення і в мінімальні терміни створити індивідуальне і ергономічне робоче місце для кожного співробітника офісу. Виробництво офісних перегородок здійснюється із сучасних екологічно чистих матеріалів, вони надійні і довговічні, тому Вам не доведеться турбуватися за здоров’я та безпеку своїх співробітників.

    “Компанія РОС” пропонує конструкції різних типів і матеріалів для будь-яких офісів:

Каркасні стаціонарні перегородки;
– м
обільні перегородки;
– п
ерегородки суцільноскляні двері.

     Перераховані офісні перегородки виготовляються з алюмінієвого профілю і мають високі конструктивні можливості. Збірно-розбірна система забезпечує легкість монтажу. Слід зазначити, що конструкції на основі алюмінієвого каркаса гігієнічні. У комбінації зі склом вони можуть використовуватися в приміщеннях, до яких пред’являються підвищені санітарно-гігієнічні вимоги.

    Також в нашій Компанії можна замовити в Житомирі та Житомирській області, пластикові офісні перегородки, які мають підвищену звукоізоляцію.
Звукоізоляція – 20-27 дБ;

– Спосіб відкривання – розсувні (за принципом купе);
– ущільнення стулок за допомогою щіток.

    Алюміній є легким і міцним матеріалом, не піддається окисленню і чудово зарекомендував себе в кліматичних умовах України і тепер у Житомирі та Житомирській області можна спокійно замовити все краще для Вашого балкона або лоджії.

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины