Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors6

     Вхідна група – невід’ємна частина будь-якої будівлі, що формує перше враження про саму будівлю.,vkhodnaya_grupa_ros
Дуже велика увага завжди приділяється зовнішнім дверям, також відомим всім як вхідні групи (алюмінієві вхідні двері).
Вхідна група – складається з двох або більше дверей та інших частин входу в будинок. Будь-які вхідні групи, в залежності від необхідності, типу приміщення і умов експлуатації, можуть бути виготовлені з “холодного” або “теплого” алюмінієвого профілю.
Сучасна алюмінієва вхідна група – це тамбур, хол, козирки, пандуси, сходи, а не тільки двері. Іноді її розбивають на зони – інформаційну, охорони, відпочинку, розміщення поштових скриньок та інші. У кожному конкретному випадку потрібен індивідуальний підхід до дизайну та проектуванню вхідної групи. “Компанія РОС” гарантує своїм замовникам якісне виконання всіх вимог і високопрофесійний підхід до виконання замовлення.
Сучасні алюмінієві вхідні групи високої якості, виготовлені і встановлені фахівцями “Компанії РОС”, відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю. Замовивши у нас вхідні групи (алюмінієві двері одно-або двостулкові, розсувні на фотоелементах та ін.), Ви можете розраховувати на якісне виконання всіх етапів роботи – від виготовлення до установки “під ключ”.
За додатковою інформацією звертайтеся в центри продажів “Компанії РОС” у Житомирі та Житомирській області.Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины