Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС

     Вхідна група – невід’ємна частина будь-якої будівлі, що формує перше враження про саму будівлю.,vkhodnaya_grupa_ros
Дуже велика увага завжди приділяється зовнішнім дверям, також відомим всім як вхідні групи (алюмінієві вхідні двері).
Вхідна група – складається з двох або більше дверей та інших частин входу в будинок. Будь-які вхідні групи, в залежності від необхідності, типу приміщення і умов експлуатації, можуть бути виготовлені з “холодного” або “теплого” алюмінієвого профілю.
Сучасна алюмінієва вхідна група – це тамбур, хол, козирки, пандуси, сходи, а не тільки двері. Іноді її розбивають на зони – інформаційну, охорони, відпочинку, розміщення поштових скриньок та інші. У кожному конкретному випадку потрібен індивідуальний підхід до дизайну та проектуванню вхідної групи. “Компанія РОС” гарантує своїм замовникам якісне виконання всіх вимог і високопрофесійний підхід до виконання замовлення.
Сучасні алюмінієві вхідні групи високої якості, виготовлені і встановлені фахівцями “Компанії РОС”, відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю. Замовивши у нас вхідні групи (алюмінієві двері одно-або двостулкові, розсувні на фотоелементах та ін.), Ви можете розраховувати на якісне виконання всіх етапів роботи – від виготовлення до установки “під ключ”.
За додатковою інформацією звертайтеся в центри продажів “Компанії РОС” у Житомирі та Житомирській області.

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины