Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС

stroy-ros     Зараз всі будівельні роботи об’єднуються під однією назвою – будівельно-монтажні роботи. Серед них виділяють безліч видів робіт, у тому числі і загальнобудівельні роботи. Це весь комплекс робіт, від яких, так чи інакше, залежить будівництво зведених будинків і споруд.

   Загальнобудівельні роботи включають в себе широкий комплекс багатопрофільних робіт, які об’єднують різні заходи з проектування, підготовки і будівництва об’єкта. На етапі загальнобудівельних робіт відбувається поділ процесів по вигляду використовуваних або переробляються, а також по зводяться конструктивних елементів.

   Таким чином, під назвою «загальнобудівельні роботи» прийнято розглядати проектно-вишукувальні роботи, інженерну підготовку території до будівництва об’єкта, організацію будівельного майданчика.
На практиці це геодезичні, підготовчі та земляні роботи.

     Геодезичні роботи, які виконуються на будівельних майданчиках:
– геодезичний контроль точності геометричних характеристик будівель (споруд)
– виконавча геодезична зйомка

     Підготовчі роботи включають:
– розчистку територій та підготовка їх до забудови;
– розбирання і демонтаж будівель і споруд;
– будівництво тимчасових доріг, інженерних мереж і споруд.

  Земляні роботи вимагають особливої ​​відповідальності та професіоналізму, так як від грамотно продуманих і спроектованих земляних робіт залежить надійність і довговічність майбутньої конструкції, будь то житловий будинок або промислове підприємство.
    До земляних робіт належать:
– риття котлованів, прокладка траншей
– розробка виїмок і вертикальне планування
– ущільнення грунтів і пристрій грунтових подушок
– земляні роботи в просадних і рухливих грунтах

    Крім того, в число загальнобудівельних входять роботи, що виконуються в ході заключного етапу основного будівництва, а саме: кам’яні, які використовуються для спорудження стін, опор, стовпів тощо; бетонні та залізобетонні роботи – застосовуються для зведення конструкцій з цих матеріалів.

   Кам’яні роботи – роботи по кладці цегли, будівництва з газо-і пінобетонних блоків, а також з оздоблення стін будівлі легкими декоративними кам’яними матеріалами (декоративною цеглою, клінкерною цеглою, природним легким каменем, бутовим каменем та ін).
     Кам’яні роботи по фасадній обробці вимагають високої кваліфікації і використання сучасних інструментів і пристосувань. На сучасному ринку будівництва кам’яні роботи широко затребувані, адже сегмент ринку заміської нерухомості постійно зростає.

     Бетонні та залізобетонні роботи включають:
– опалубні і арматурні роботи
– влаштування монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій

    До загальбудівельних відносяться також монтажні роботи, тобто ті, які використовують готові деталі для будівництва споруди, наприклад, монтаж будівельних, збірних, і збірно-монолітних залізобетонних конструкцій; а також покрівельні, оздоблювальні, ізоляційні, гіпсокартонні, слабкострумові та інші види загальнобудівельних робіт.

    Покрівельні роботи
Покрівля – зовнішня оболонка даху будівлі, що складається з двох основних елементів: підстави (обрешітки, настилу або суцільних плит) і верхнього покриття (черепиці, дранки, пластикових матеріалів). Основна функція покрівлі – захист внутрішніх приміщень будівлі від негативного впливу факторів навколишнього середовища: дощу, снігу вітру і т.д. Від якості проведеного монтажу покрівлі залежить комфорт перебування в приміщеннях, безпеку конструкції і довговічність експлуатації будівлі.

    Види покрівельних робіт:
– монтаж покрівель з рулонних матеріалів
– монтаж покрівлі із штучних матеріалів
– пристрій деталей покрівлі з металевих листів
– паро-та гідроізоляція
– установка мансардних вікон
– монтаж водостічних систем

    Оздоблювальні роботи – широкий комплекс робіт, що включає в себе:
– Фасадні роботи (пристрій цоколя з облицюванням обпаленим цеглою, природним та штучним каменем, гранітом, піщаником, вапняком і т.д., оздоблення фасадів штукатурними сумішами)
– Роботи з монтажу перегородок (зведення каркасних перегородок з обшивкою гіпсокартоном, дерев’яних дощатих, обшівних і збірно-щитових перегородок, монтаж перегородок із склоблоків, цегли, керамічного та природного каменю; звукоізоляція стін і перегородок)
– Штукатурні роботи (підготовка поверхонь під забарвлення, облицювання сухою штукатуркою, декоративна штукатурка)
– Малярські роботи (шпаклювання та фарбування стін, стель)
– Скляні роботи (скління віконних плетінь, дверних полотен, установка світлопрозорих огороджень)
– Шпалерні роботи (обклеювання стін і стель шпалерами, оббивка дверей оббивними матеріалами, обклеювання стін миються плівковими шпалерами)

   Ізоляційні роботи
  Мета ізоляційних робіт – створення відчуття комфорту і надійності в приміщеннях, збереження міцності конструкції. Професійно проведені ізоляційні роботи якщо не прибирають зовсім, то знижують до прийнятного мінімуму всі негативні впливи зовнішнього середовища.

   До ізоляційним робіт відносяться:
– пристрій ізоляції з рулонних матеріалів на бітумній основі, гарячих асфальтових сумішей
– пристрій теплоізоляції з використанням м’яких, жорстких і напівжорстких волокнистих матеріалів і пристрій покривних оболонок ізоляції з жорстких виробів
– пристрій теплоізоляції з плит і сипучих матеріалів

    Слабкострумові роботи
Слабкострумові роботи – це роботи з монтажу слабкострумових систем кабелів і проводів з напругою не більше 25 вольт і мінімальною силою струму. Вони призначені для передачі електричних сигналів, що несуть певну інформацію.

   До слабкострумовим відносяться:
– монтажні роботи з СКС
– монтажні роботи по мережі телефонізації
– монтажні роботи з відеоспостереження
– пожежно-охоронна сигналізація
– оповіщення про пожежу та інші види робіт.

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины