Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors10 aluminium-doors8

      Наша компанія монтує бетонні та залізобетонні конструкції за перевіреними технологіями з ретельним дотриманням усіх норм роботи з цими матеріалами. Фахівці – інженери складуть проект виконання робіт, а кваліфіковані, досвідчені робітники, здійснять монтаж бетонних і залізобетонних конструкцій якісно, в розумні терміни.

     Для збільшення міцності готових конструкцій і кращого опору навантаженням стиснення-розтягування у виготовленні будівельних конструкцій часто застосовують залізобетон – представляє собою комбінацію сталевої арматури і бетону. Весь монтаж залізобетонних конструкцій – установка фундаментів, монтаж несучих стін, колон, блоків та інших несучих конструкцій із залізобетону виробляється у відповідності зі СНиП, що гарантує відсутність проблем при здачі будівлі державної комісії.

     Технології, за якими проводиться монтаж бетонних і залізобетонних конструкцій рознится залежно від того, монолітна ця конструкція або збірна. На практиці часто зустрічається поєднання цих технологій в одному проекті.

     При монтажі збірних бетонних конструкцій особливе значення набуває контроль якості швів і з’єднань – від них залежить міцність несучої конструкції. Також для правильного монтажу збірних бетонних конструкцій, починаючи з фундаменту, важлива точність розмітки – в іншому випадку можливий перекіс і неправильний розподіл навантаження.

     Традиційно монтаж збірних залізобетонних конструкцій виробляють на будмайданчику повністю, починаючи з укрупненого. Балки та інші несучі елементи з бетону необхідно встановлювати в тому положенні, яке вказує проект, так як це гарантує високу несучу здатність, крім того, виробляючи монтаж залізобетонних конструкцій, потрібно пам’ятати, що не кожна сталева арматура зберігає свою міцність у місцях зварних з’єднань.

     Професійний монтаж монолітних залізобетонних і бетонних конструкцій увазі цілий комплекс робіт: установку опалубки, приготування суміші, установку арматури, ущільнення і розподіл суміші. Якісний рівень монтажу монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій зараз вже досить високий, і технології монолітного будівництва удосконалюються постійно.

     Виготовлення та монтаж бетонних конструкцій силами нашої компанії – швидко, якісно і за помірну ціну, дозволить вам проводити будівельні роботи точно в строк і за найвищими стандартами та вимогами.

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины