Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors2 aluminium-doors4

Методи організації виробництва оздоблювальних робіт

     Оздоблювальні роботи є завершальним етапом при будівництві будівель і споруд. Їх призначення – надати будівлі або споруди закінчений вигляд.

    Оздоблювальні роботи знаходять відображення в будівельній частині проектів. Якщо будівельна обробка пов’язана лише з штукатурними і малярськими роботами, то на неї не розробляються спеціальні креслення. Характер обробки вказується в пояснювальній записці, що додається до архітектурно-будівельної частини проекту. До складу проекту на будівництво громадсько-адміністративних будівель, клубів, готелів, кінотеатрів і т.п. із застосуванням декоративного оздоблення стін і стель входять спеціальні робочі креслення на її виконання.

     Технічне призначення обробки визначається головним чином взаємозв’язком конструкцій із зовнішнім середовищем. Оздоблювальні покриття оберігають конструкції від зволоження, корозії, механічних руйнуючих дій. Вони також можуть змінювати акустичні властивості приміщень, їх інсоляцію, повітрообмін і т.д.

    За технологічними ознаками оздоблювальні роботи ділять на скляні, штукатурні, облицювальні, малярні, шпалерні і пристрій чистих підлог. внутрішній обробка малярський штукатурний

    Експлуатаційні якості визначаються в основному в господарській діяльності людини. Оздоблювальні покриття повинні бути стійкими до механічних впливів, допускати санітарно-гігієнічну обробку, не бути токсичними, а також на тривалий час зберігати свій первинний вигляд.

    У сучасному будівництві оздоблювальні роботи здійснюють в основному індустріальними, методами. Однак все ще високий рівень ручної праці. Трудовитрати по влаштуванню оздоблень складають 30 … 35% трудомісткості при будівництві будівель і споруд. Тому основним напрямом підвищення ефективності оздоблювальних робіт повинна бути подальша механізація технологічних процесів в умовах будівельних майданчиків.Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины