Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС Вікна та Двері від Компанії РОС aluminium-doors7

      ПП “Компанія РОС” пропонує доступні ціни на покрівельні роботи будь-якої складності. Перед безпосереднім облаштуванням покрівлі наші фахівці проведуть необхідні заміри і зроблять розрахунок. У ньому містяться основні технічні характеристики проекту, оптимальну пропозицію з перерахуванням необхідних матеріалів і ціна на проведені нами роботи. Для замовлення попереднього розрахунку вартості покрівельних робіт, уточнення розцінок і отримання консультацій з усіх питань ви можете зв’язатися з нашими фахівцями по вказаному телефону. Крім цього, технічне завдання можна вислати нам за допомогою наявної на сайті електронної форми.

      Заміри і розрахунок вартості покрівельних робіт в Житомирі і будь-якому іншому місті є обов’язковою процедурою при будівництві нового будинку або заміні старого даху. Будь покрівля – це складна система, що складається з взаємозв’язаних елементів. У цьому полягає головна причина того, що оцінка і виміри повинні проводитися фахівцям з великим досвідом у цій галузі. Враховуються площа даху будинку, витрата матеріалів та інші необхідні параметри.

     При замовленні покрівельних робіт у нас розцінки підраховуються грамотними майстрами. Це дозволяє Вам серйозно заощадити і облаштувати покрівлю без зайвих витрат. За бажанням клієнта можна обійтися без виїзду фахівця на об’єкт. Однак для цього замовник повинен надати проект покрівлі, в якому зазначаються її основні параметри, такі як площа даху, напрямки, довжина скатів та інші.

      Наші фахівці не тільки оцінять вартість покрівельних робіт в Житомирі та інших містах, але і допоможуть замовнику з вибором матеріалів. Звернувшись до нас, ви зможете вирішити будь-які завдання, пов’язані з облаштуванням покрівлі. 

Контактні дані

м.Житомир
вул. Ватутіна, 91/1
факс - 0 (412) 36 25 95


Відділи продажу Компанії:


факс: 0 (412) 36-25-95
тел: 0 (412) 36-25-95
моб: (067) 950-24-68
моб: (068) 683-82-52
e-mail: oknoпесикros.zt.ua


Курси валют

Погода в ЖитомиріПідписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины