Гаряча пропозиція

Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Галерея

aluminium-doors1 aluminium-doors2 aluminium-doors6 aluminium-doors7

     Переглянувши всі телепрограми, присвячені ремонту, прочитавши безліч статей про сучасний дизайн, порадившись зі всіма знайомими, Ви, нарешті, відчули себе готовим до змін в житті! Розпочинається ремонт.

    Перше, що необхідно змінити – звичайно ж старі вікна. Відтепер вони підуть на заслужений відпочинок, а їх місце займуть нові сучасні віконні системи!

Замір

    Насамперед, Вам потрібно самим зробити попередній замір вікон, щоб менеджер Компанії міг приблизно оцінити їх вартість (остаточну ціну можна дізнатись тільки після заміру кваліфікованим спеціалістом). Для цього достатньо виміряти внутрішній розмір вікна вздовж підвіконня (від відкосу до відкосу) – це ширина, а потім вертикально від підвіконня до верхнього відкосу – це висота вікна.

    Остаточний замір проводиться тільки представником компанії . Пам’ятайте: послуга заміру спеціалістом «Компанії РОС» абсолютно безкоштовна та не тягне за собою жодних зобов’язань з Вашого боку.  Для того, щоб вікна були виготовлені та встановлені правильно, не достатньо виміряти висоту та ширину віконного пройому. Потрібно врахувати різні аспекти: з якого матеріалу виготовлені стіни, що знаходиться у них всередині, кривину отворів, а також поверх, на якому будуть здійснюватись монтажні роботи.

    Не соромтесь задавати питання, які Вас хвилюють. Майстри «Компанії РОС» мають великий досвід встановлення різноманітних віконних конструкцій та з легкістю нададуть Вам пораду щодо конфігурації, кольору та оснащення конструкцій, які Ви збираєтесь замовити!

    Отже, замір завершено, ціну встановлено.  Ваше замовлення передається на виробництво до одного з цехів «Компанії РОС». Зазвичай виробництво віконних систем займає декілька днів, але, в залежності від складності конфігурації, може зайняти і довший строк.

    В цей час і Вам знайдеться робота – підготовка приміщення до монтажу. Завчасно звільніть підходи до вікон, приберіть з підвіконь , зніміть штори та жалюзі. Оскільки демонтаж старих конструкцій створює багато бруду та пилу, застеліть підлогу спеціальною плівкою, ретельно закрийте нею ж меблі та побутову техніку, щоб пил не потрапив всередину.

     Видалення старих рам зазвичай не займає багато часу. Досвідчені монтажники «Компанії РОС» проводять демонтаж таким чином, щоб максимально зберегти віконний отвір для подальшого якісного встановлення вікон.

    Безпосередньо монтаж включає в себе:

  • встановлення рами в отвір на опорні та розпірні підкладки;
  • за допомогою спеціальних інструментів положення рами регулюється в трьох площинах, щоб вікно було зорієнтовано ідеально;
  • кріплення конструкцій до віконного отвору за допомогою спеціальних елементів кріплення;
  • герметизація стиків за допомогою поліуретанової монтажної піни;
  • встановлення відливів та підвіконь;
  • регулювання фурнітури.

     По закінченні встановлення наші майстри обов’язково прибирають  сміття, що утворилось в результаті демонтажу/монтажу та, за домовленістю, можуть винести та вивезти залишки старих конструкцій.

    Наступного дня, коли монтажна піна висохне, можна розпочати відновлення відкосів. Щоб позбавити Вас від пошуку майстрів , які б це зробили, та необхідних матеріалів (існує декілька шляхів вирішення цієї проблеми) «Компанія РОС» пропонує Вам свої послуги.  Детально про це та багато іншого дізнавайтесь на сайті www.ros.zt.ua та у менеджерів компанії : 0 (412) 55-29-40.

     З турботою про Ваш добробут, «Компанія РОС».

 

1 коментар: Монтаж вікон. Поради виробника.

  • BrainiacNo Gravatar:

    Да, как вспомню этот бесконечный ремонт, пыль повсюду, очень грустно становится, когда рабочие не убирают за собой мусор, а, наоборот, мусорят. Кто сталкивался с работой монтажников из РОС, пишите отзывы, боюсь наступать на старые грабли.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Підписатись на новини МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины